ROZKŁADY ŚREDZKIEJ KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ NA KLIKNIĘCIE!

SKP mobilna 0Dla pasażerów oraz sympatyków Średzkiej Komunikacji Publicznej jest już dostępna zupełnie darmowa aplikacja na urządzenia mobilne dynamicznej informacji pasażerskiej działającej w oparciu o serwis internetowy – kiedyPrzyjedzie.pl.

 

Dzięki aplikacji pasażerowie korzystający z ŚKP mają stały dostęp do aktualnych informacji dotyczących m.in. planowanego rozkładu jazdy czy godzin przyjazdu i odjazdu autobusów w czasie rzeczywistym. Jak to zrobić? To proste! Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mobilną ze sklepu Google Play lub ze strony internetowej (link), a następnie wybrać przewoźnika - "Środa Śląska SKP Sp. z o. o."

W serwisie kiedyPrzyjedzie.pl działa również strona internetowa poświęcona Średzkiej Komunikacji Publicznej: www.srodaslaska.kiedyprzyjedzie.pl. Tam, poza czasem rzeczywistym odjazdu, można zobaczyć również całe tabliczki przystankowe.

- Sądzę, że nowoczesny dostęp do rozkładów Średzkiej Komunikacji Publicznej jest dużym ułatwieniem zarówno dla mieszkańców Środy Śląskiej i okolicznych sołectw jak i dla nas, jako ludzi pracujących nad lepszym dostosowaniem oferty przewozowej do potrzeb podróżnych. Stała kontrola rozkładu jazdy w czasie rzeczywistym będzie miała też niebagatelne znaczenie w pracach nad wszelkimi udogodnieniami w rozkładzie, co przyczyni się do podniesienia jakości podróży pasażerów - mówi Jaromir Stawirej, prezes Średzkiej Komunikacji Publicznej.

Serwis kiedyPrzyjedzie.pl funkcjonuje u blisko 40 przewoźników w Polsce i Czechach. Korzystają z niego pasażerowie m.in. komunikacji miejskiej w Kaliszu, Koszalinie, Bielsku-Białej, a także w Jaworznie i Przemyślu.

(um) fot. śkp

SKP mobilna

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację