niedziela 08.12.2019

Imieniny: Marii Swiatozara

 

SESJA RADY MIEJSKIEJ W ŚRODZIE ŚL. (transmisja na żywo)

SESJA FBJednym z punktów obrad jest prezentacja, dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały z dnia 28 marca 2018 r. w sprawie podziału gminy Środa Śląska na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.

 

 


TRANSMISJĘ PRZYGOTOWALI: Bogdan Sziwa i Wiktor Kalita

Planowany porządek obrad:

  1. Otwarcie sesji.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Usprawiedliwienia radnych.
  4. Prezentacja, dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr LIX/529/18 Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej z dnia 28 marca 2018 r. w sprawie podziału Gminy Środa Śląska na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.
  5. Prezentacja, dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych zasad udzielania i wymiaru zniżek nauczycielom, którym powierzono stanowiska kierownicze w szkołach i przedszkolach, szczegółowych zasad zwalniania od obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru zajęć dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych oraz ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych i doradców zawodowych.
  6. Wolne wnioski i informacje.
  7. Zakończenie sesji.

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację