USZKODZILI BANKOMAT. WANDALIZM CZY PRÓBA KRADZIEŻY?
W nocy nieznani sprawcy uszkodzili bankomat zlokalizowany przy ulicy Wrocławskiej w Środzie Śląskiej. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
Uszkodzony bankomat, porozrzucane fragmenty jego obudowy, zniszczony podajnik, którym wypłacane są pieniądze. W nocy nieznani sprawcy podjęli próbę włamania się do bankomatu Banku Spółdzielczego przy ulicy Wrocławskiej w Środzie Śląskiej.
- W tej chwili prowadzimy dochodzenie w tej sprawie – poinformowała nas o zdarzeniu st. asp. Marta Stefanowska oficer prasowy średzkiej policji.
Jak informuje policja, na dzień dzisiejszy trudno jeszcze określić, czy doszło tylko do zniszczenia mienia, czy też włamania z kradzieżą. Jedno jest pewne. Jeszcze przez długi czas klienci Banku Spółdzielczego swoje środki będą mogli wypłacać jedynie w drugim z bankomatów znajdującym się przy ulicy Legnickiej w Środzie Śląskiej.
O szczegółach sprawy będziemy informować.
(isz), Fot. isz
Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!
NAJNOWSZE PUBLIKACJE:
Zapraszamy na Kostomłocki Jarmark Mikołajkowy!
Przedszkolny quiz wiedzy „Podróż po Polsce”
Patriotyczne nuty seniorów i dzieci – uroczysty koncert w średzkim Domu Kultury
Jarmark Mikołajkowy w Środzie Śląskiej już 6 grudnia!
Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
