Przejdź do głównej treści

UTRUDNIENIA KOLEJOWE NA TRASIE WROCŁAW-LEGNICA

 dsc0040W związku z prowadzonym od kilku miesięcy montażem tunelu pod nasypem kolejowym w Miękini, 7 maja br. (poniedziałek) wystąpią utrudnienia w kursowaniu pociągów.

 

Dotychczas pasażerowie nie musieli borykać się z żadnymi trudnościami, ponieważ prace były prowadzone bez zatrzymywania ruchu kolejowego, a jedyną odczuwalną zmianą było zmniejszenie prędkości pociągu podczas przejeżdżania nad nasypem.

Zgodnie z informacjami pracowników Kolei Dolnośląskich w najbliższym czasie sytuacja może się zmienić, niestety na niekorzyść pasażerów.

W najbliższym czasie zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów linii D1, D10 i D99.

Zmienione rozkłady jazdy:

<D1 Wrocław - Miękinia - Legnica - Węgliniec - Lubań Śląski>

<D10 Wrocław - Miękinia - Legnica - Węgliniec - Goerlitz - Drezno>

(ml) fot. Koleje Dolnośląskie


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.