niedziela 26.01.2020

Imieniny: Tymoteusza Michala

 
 
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

TRWAJĄ POSZUKIWANIA 53-LETNIEGO MĘŻCZYZNY

Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

brodno KopiaNadal trwają poszukiwania 53-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Malczyce, który wyszedł wczoraj w nocy z domu i do tej pory nie wrócił. Jego rower znaleziono nad brzegiem rzeki.

 

- 53-letni mężczyzna wyszedł wczoraj z domu. Kiedy nie wrócił żona zawiadomiła Komendę Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Poszukiwania prowadzone były do dzisiaj, do godziny 4 nad ranem – informuje na temat poszukiwań st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Do poszukiwań mężczyzny poza funkcjonariuszami policji zaangażowano również zastępy straży pożarnej.

- Początkowo w działania zaangażowane były zastępy ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Malczyce: OSP Rusko, OSP Wilczków, OSP Malczyce i OSP Chomiąża – informuje st. sekc. Adam Krzyżanowski, dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - Na miejsce zadysponowano również Specjalną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Legnicy. Z czasem do poszukiwań zadysponowano również zastępy ze Środy Śląskiej, Brodna i OSP Lubiąż z płaskodenną łódką – dodaje strażak.

Nad brzegiem rzeki znaleziono rower mężczyzny. Przystąpiono do przeszukiwania dna rzeki. Jednak bez rezultatów.

- Dzisiaj o godzinie 8 rano poszukiwania mężczyzny zostały wznowione. Nadal przeszukiwana jest rzeka Odra na terenie gminy Malczyce. Na razie bez rezultatu – wyjaśnia policjantka.

(red), Fot. OSP Brodno

brodno

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację