W NOCY ODNALEZIONO ZAGINIONEGO MĘŻCZYZNĘ

poszukiwania 0Funkcjonariusze średzkiej policji odnaleźli zaginionego 69-latka w jednej z miejscowości na terenie gminy Miękinia. Mężczyzna nie potrafił określić, gdzie się znajduje, również kontakt z nim był utrudniony.

 

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące zaginięcia 69-letniego mieszkańca powiatu wrocławskiego, który wyszedł z domu i do późnych godzin nie było wiadomo, gdzie się znajduje. Mężczyzna cierpiał na zaniki pamięci.

Policjanci ustalili, iż zaginiony może znajdować się na terenie naszego powiatu. Jednocześnie otrzymano zgłoszenie o osobie, której opis odpowiadał rysopisowi poszukiwanego mężczyzny. Funkcjonariusze, mając na uwadze panującą już ciemność i temperaturę poniżej zera, natychmiast udali się we wskazane miejsce i podczas patrolu w jednej z miejscowości na terenie gminy Miękinia zauważyli zaginionego - informuje st. asp. Marta Stefonowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Zdaniem policji mężczyzna nie był w stanie powiedzieć, jak dotarł do miejsca, w którym został znaleziony, ani też skąd przyjechał. Kontakt z nim był utrudniony. Na szczęście pomoc medyczna nie była konieczna. Bezpiecznego już 69-latka przekazano policjantom z Wrocławia.

(rol/ms) fot. policja

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację