WYMIANA POLSKO-CZESKA W SZKOLE W SZCZEPANOWIE

20180525 121648W dniach 23-25maja w Szkole Podstawowej w Szczepanowie, w ramach projektu szkolnego zrealizowano kolejną edycję wymiany polsko-czeskiej.

 

Wzięło w niej udział łącznie 30 uczniów, w tym 15 z Czech ze Stepanova, wraz z opiekunami oraz 15 uczniów ze Szczepanowa.

Projekt szkolny był koordynowany przez nauczycielki Alicję Kuriatę i Danutę Chmurską, które zadbały o szczególną oprawę i miły klimat pobytu gości z Czech w naszej Małej Ojczyźnie.

Zrealizowano podstawowe cele z zaplanowanych działań służące rozpowszechnianiu polskich tradycji na tle kultury europejskiej. Goście zwiedzali Szczepanów, Środę Śląską, wrocławski Rynek i ZOO.

Wspólnie spędzony czas podczas różnorodnych zabaw, rozmów, lekcji polsko-czeskiej, dyskoteki, ogniska, rekreacji w Średzkim Parku Wodnym, ,,przegadanych nocy'' sprzyjał integracji i komunikacji uczniów.

Organizatorzy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Szczepanowie, wraz z gronem pedagogicznym, składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu. Szczególne podziękowania składamy Burmistrzowi Środy Śląskiej, Panu Adamowi Rucińskiemu, pracownikom Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego, Pani Dyrektor Przedszkola w Szczepanowie - Beacie Zając oraz pracownikom kuchni za przygotowanie smacznych posiłków.

SAM 2725

20180525 121648

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację