Przejdź do głównej treści

ZDERZENIE CZOŁOWE. TRZY OSOBY POSZKODOWANE

wypadek wkTrzy osoby, w tym jedenastolenia dziewczynka zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło dziś po godzinie 16 w miejscowości Błonie.

 

Dziś o godzinie 16:30 na wysokości miejscowości Błonie, na skrzyżowaniu z drogą na Miękinię doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Jak wynikało ze zgłoszenia, jedna z osób biorących udział w zdarzeniu nie mogła opuścić uszkodzonego pojazdu.

- Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG 7 Wrocław, zastęp JRG Środa Śląska, OSP Lutynia i OSP Miękinia – wyjaśnia mł. asp. Paweł Koźlik, dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - W chwili przyjazdu zastępów ustalono, że na miejscu jest już obecny zespół ratownictwa medycznego, pod opieką którego znajdowała się osoba poszkodowana – dodaje strażak.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym 11-letnia dziewczynka. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

(red), Fot. wk

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:

REKLAMA - razem silniejsi.
Lokalni ludzie, lokalne historie, lokalne marki!

Kontakt ws. reklamy: +48 500 027 343
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.