BARDZO RODZINNA SOBOTA W PRZEDMOŚCIU

przedmoscie 00Sołtys i Rada Sołecka, Stowarzyszenie 15-tka Fair Play oraz Koło Gospodyń Wiejskich "Przedwiośnie", zorganizowali 30 czerwca Festyn Rodzinny na boisku w Przedmościu.

 

Uczestników, już na samym początku, witały zapachy swojskich frykasów przygotowanych przez gospodynie. Między innymi można było tam zasmakować przepysznego chleba ze smalcem czy swojskich wypieków. Było też coś dla młodszych, czyli popcorn i wata cukrowa. Dla dzieci przygotowano wiele konkursów z nagrodami, był również rodzinny wyścig terenowy. Na dmuchanej zjeżdżalni ciągle słychać było okrzyki radości, gdzie każdy urwisek miał możliwość "wyszalenia się" na miarę swoich sił. Nie zabrakło oczywiście pieczonej kiełbaski na ognisku oraz  "złocistego napoju". 

Stoisko rękodzieła, gdzie powstawały prześliczne wianki, również nie mogło narzekać na brak zainteresowania. Na co drugiej damskiej głowie mogliśmy ujrzeć te cuda.

Z kolei zapaleńcy motoryzacji mieli okazję przejażdżki autami terenowymi z członkami Stowarzyszenia Unia Przygody 4x4. U odważnych widać było pełen zachwyt, a u innych także odrobinę przerażenia.

Całą imprezę podkreślił zespół Średzkiej Orkiestry Dętej. Następnie o oprawę muzyczną zadbał DJ Musicteam, z którym impreza trwać miała do godzin wieczornych. Niestety, pogoda nie dopisała i szczególnie młodsi uczestnicy musieli obejść się bez kurtyny wodnej przygotowanej przez strażaków z OSP Brodno, ale każdy fan "Strażaka Sama" miał możliwość zobaczyć od środka wóź strażacki i usiąść za kierownicą samochodu bojowego. 

(kb) fot. kb

Sponsorzy imprezy i nagród:

Stanisław Mróz

Schumacher Packaging Sp.z o.o.

KGW Przedwiośnie

Dom Kultury Środa Śląska

Office VM Sp. z o.o.

IMG 3951

IMG 3955

IMG 3966

IMG 3969

IMG 3974

IMG 3975

IMG 3971

IMG 3980

IMG 3986

IMG 3987

IMG 4009

IMG 4010

IMG 4023

IMG 4031

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację