czwartek 01.10.2020

Imieniny: Danuty Remigiusza

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 3663 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Środa Śląska

Darmowe szczepienia przeciwko grypie dla Seniorów już są!

Gmina Środa Śląska informuje, że gminny program profilaktycznych szczepień ochronnych przeciwko grypie „Grypa Senior 60+... Czytaj więcej..

Środa Śląska

W Komornikach zderzyły się dwie osobówki

Wczoraj (30.09.2020) ok. godz. 17:30, na 68,8 km drogi krajowej 94 w Komornikach,  miało miejsce zdarzenie drogowe z udz... Czytaj więcej..

Udanin

Konferencja prasowa w Udaninie

Dziś w Urzędzie Gminy w Udaninie odbyła się konferencja prasowa poświęcona Programowi badań przesiewowych raka jelita gr... Czytaj więcej..

Środa Śląska

XXXII sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej (na żywo)

Jednym z punktów dzisiejszych obrad Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej jest  informacja o przebiegu wykonania budżetu Gmi... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Projekty rewitalizacji podwórek w mieście

29 września została zawarta umowa pomiędzy Gminą Środa Śląska a firmą Lege Artis Łukasz Wyka z Lublina, na wykonanie pro... Czytaj więcej..

Udanin

Wsparcie na przebudowę drogi w Udaninie

Gmina Udanin pozyskała pomoc bezzwrotną z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT we Wrocławiu w kwocie 96 tys. zł., nat... Czytaj więcej..

Dyżury aptek / Przerwy w dostawie prądu, wody

Nocne i świąteczne dyżury aptek w październiku 2020 r.

Harmonogram godzin pracy i dyżurów aptek ogólnodostępnych, działających na terenie powiatu średzkiego. 01.10 czwartek... Czytaj więcej..

Malczyce

Rodzinna Gra Terenowa w Malczycach

Ponad 30 uczestników w podziale na grupy, z pomocą mapy, musiało odnaleźć punkty kontrolne, na których wspólnie do wykon... Czytaj więcej..

Miękinia

Gmina Miękinia wesprze modernizację budynku szpitala powiatowego

Wójt Jan Marian Grzegorczyn podpisał dziś umowę w sprawie udzielenia pomocy finansowej przez Gminę Miękinia dla Powiatu ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Dzień Chłopca w Przedszkolu nr 1 w Środzie Śląskiej

"W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, Witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezen Czytaj więcej..

Dyżury aptek / Przerwy w dostawie prądu, wody

Przerwa w dostawie wody w Ciechowie, Wrocisławicach, Bukówku i Pęczkowie

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu prac modernizacyjnych sieci wodociągowej, w dniu 6 paź... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Nowy odcinek ul. Leśnej w Ciechowie

21 września przedstawiciele gminy Środa Śl., wraz z mieszkańcami ul. Leśnej, radną Joanną Wasylkowską i sołtysem Stanisł... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Informacja dla rodziców dot. funkcjonowania placów zabaw przy szkołach i przedszkolach

Szanowni Państwo, place zabaw powszechnie dostępne są regularnie dezynfekowane przez OSP i można z nich korzystać codzie... Czytaj więcej..

Sport

Świetny start zawodników z klubu Glory Boks Kick - Boxing

W dniach 25-27 września odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. Zawodnicy ze średzkiego klubu Glory Boks Kick -... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Stypendia Burmistrza dla uczniów ze Środy Śląskiej i Rakoszyc

24 września w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, w obecności rodziców, zostały wręczone stypendia... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Nowy samochód i dron dla Straży Miejskiej

21 września na rynku dolnym w Środzie Śląskiej odbyła się prezentacja i przekazanie nowego samochodu oraz drona patrolow... Czytaj więcej..

Udanin

Michałek tak bardzo chce chodzić...

Michał Sztech z Udanina od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe wzmożone i padaczkę lekoopo... Czytaj więcej..

Malczyce

Trwa modernizacja boiska w Malczycach

LKS Odra Malczyce kontynuuje prace związane z modernizacją obiektu sportowego. Obecnie na boisku przy ul. Polnej powstaj... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Podziękowania za wsparcie oraz uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej

Serdecznie podziękowania sąsiadom i znajomym ś.p. Władysławy i Czesława Pencarskich za wsparcie i pomoc w trudnych dl... Czytaj więcej..

Miękinia

Gmina przyjazna ojcom!

Dzięki wsparciu gminy Miękinia, 19 września na terenie Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini odbyły się WarszTaty dla ... Czytaj więcej..

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

W internecie nic nie ginie. Proponuję przeczytać publikację w Newsweeku z dnia 08.10.19r. pt.:"Środa...
Moje wrażenie po oglądnięciu sesji: "Burmistrz nie panuje już nad niczym". Brawo dla tych kilku akty...
Nooooo, jak za darmochę to się dziadki bedą szczepić haha...nie boicie się????!!!
Dzięki za wyjaśnienie, bo nikt wcześniej nic nie mówił na ten temat.

Lokalne ogłoszenia drobne

01.10.2020 06:17 wrote:

W poniedziałek 28.09.2020 zaginął 7 letni kocurek Lolek. Cały czarny z dużymi zielonymi oczami, szczupłej budowy. Mieszka na ulicy Słoneczn…

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

Artykuły sponsorowane

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.