czwartek 22.04.2021

Imieniny: Kai Łukasza

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 6115 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Miękinia

Kolizja dwóch aut w miejscowości Błonie

Dzisiaj rano, w miejscowości Błonie w gminie Miękinia miała miejsce kolizja drogowa z udziałem dwóch samochodów osobowyc... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

W powiecie prężnie działa Wirtualny Ryneczek

Już prawie rok działa na facebooku grupa “Wirtualny Ryneczek - Środa Śląska i okolice”. To ciekawa propozycja dla osób c... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwa w dostawie wody w Juszczynie (22.04.2021)

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej, 22 kwietnia 2021 r. do g... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Nowe miejsca postojowe Na Skarpie w Ciechowie

W Ciechowie Na Skarpie na uprzednio wyrównanym terenie powstało ponad 20 dodatkowych miejsc parkingowych dla okolicznych... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Razem dla autyzmu w Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej

Kwiecień jest Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu. Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność szkolną do udzi... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Znaczące dotacje na drogi dla gmin i powiatu średzkiego

Dolnośląski Urząd Wojewódzki opublikował dzisiaj wykaz zadań, które otrzymają dotacje z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Policja czyta średzkim przedszkolakom

Jak wiadomo, codzienne czytanie dzieciom książek znakomicie wspiera ich rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Je... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Odpady komunalne odbierze Chemeko – zmiany już od maja

19 kwietnia w średzkim magistracie burmistrz i skarbnik podpisali umowę z firmą Chemeko-System z Wrocławia na odbiór i z... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Przebudowa drogi Piekary - Konary przebiega zgodnie z założeniami

Jak już informowaliśmy, trwa przebudowa drogi Piekary - Konary, partnerska powiatowo - gminna inwestycja, której wykonaw... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Powiat Średzki: Średzkie Centrum Zdrowia to pionierskie i optymalne rozwiązanie

25 marca radni powiatowi powołali Średzkie Centrum Zdrowia SPZOZ w Środzie Śląskiej. Przyjęte rozwiązanie odpowiada obow... Czytaj więcej..

Udanin

Nowy kierownik GOPS-u w Udaninie

Pod koniec marca na emeryturę odeszła dotychczasowa kierowniczka Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Udaninie Lidia Hoł... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Szczepienia w hali OSiR rozpoczną się 28 kwietnia

Utworzony przez Gminę Środa Śląska przy aprobacie Wojewody Dolnośląskiego punkt szczepień powszechnych w gminnej hali OS... Czytaj więcej..

Udanin

Gmina Udanin zaprezentowała swoje logo

Od dzisiaj Gmina Udanin może pochwalić się własnym logo. Inicjatorem jego powstania był wójt Wojciech Płaziuk.  Posia... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwa w dostawie wody w Juszczynie (21.04.2021)

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej, 21 kwietnia 2021 r. do g... Czytaj więcej..

Praca

Praca! Lakiernik przemysłowy w Kindermagnet Polska

Poszukujemy lakiernika przemysłowego. Miejsce zatrudnienia: Środa Śląska. Wymiar pracy: praca w systemie jednozmianowym.... Czytaj więcej..

Sport

„Uprawianie sportu wpływa na to, jacy jesteśmy”. Rozmowa ze starostą Krzysztofem Szałankiewiczem

W ostatnim numerze Słowa Sportowego ukazał się wywiad ze starostą średzkim Krzysztofem Szałankiewiczem. Publikujemy go r... Czytaj więcej..

Miękinia

Na terenie gminy Miękinia wystartowała jedna z największych inwestycji!

Rozpoczęła się budowa Panattoni Park Wrocław West Gate. Kompleks powstaje w gminie Miękinia i jest to jedna z największy... Czytaj więcej..

Środa Śląska

OSiR bezkonkurencyjny w utrzymaniu zieleni miejskiej

15 kwietnia burmistrz podpisał z prezesem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej cztery umowy na utrzymanie ziele... Czytaj więcej..

Malczyce

Przedterminowe wybory Wójta Gminy Malczyce – kalendarz wyborczy

Przedterminowe wybory wójta gminy Malczyce zostaną przeprowadzone w niedzielę 13 czerwca 2021 r. w godz. od 7:00 do 21:0... Czytaj więcej..

Środa Śląska

OSiR posadził graby na Kajakach

Wiosną tereny zielone jeszcze bardziej cieszą oko, dlatego warto wzbogacać miejski krajobraz o nowe rośliny. Ośrodek Spo... Czytaj więcej..

 • Ala powiedział(a) Więcej
  Zobaczymy czy tańszy znaczy lepszy?
  10 minut temu.
 • Miki powiedział(a) Więcej
  To jest miejsce postojowe?

  Uklepany tłuczeń... 12 minut temu.
 • Cholera powiedział(a) Więcej
  Tego się obawiam że będzie chaos. Zazwyczaj nie... 22 minut temu
 • jolanda powiedział(a) Więcej
  ja też znam heheheeee i też mam takie zdanie 29 minut temu.

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

30.03.2021 09:27 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, DOMU, KOLEKCJI - GOTÓWKA od ręki - SZYBKI KONTAKT i DOJAZD ! Kupię Stare Obrazy, Obr…

29.03.2021 04:41 wrote:

Oferuję:- wycinkę drzew,- zrąbkowane gałęzi z wywozem,- przygotowywanie działek pod inwestycję,- karczowanie pni,- usługi melioracyjne,- tr…

18.03.2021 11:20 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! ZDECYDOWANIE KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE od ręk…

14.03.2021 17:54 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. po likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadz…