środa 25.05.2022

Imieniny: Borysława Grzegorza

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 8371 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Powiat Średzki

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 zwiedzali Warszawę

Dzięki dotacji z Ministerstwa Edukacji i Nauki uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Środzie Śląskiej wzięli udział... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Zapraszamy na Powiatowe Targi Pracy

Jutro (25.05.22) w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej przy ul. Przyszkolnej 3, w godz. 10.00 - ... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

„Muzyczny Dzień Matki” w PCeKA

Z okazji Dnia Matki w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej odbędzie się koncert przebojów muzyki ... Czytaj więcej..

Udanin

Wójt Gminy Udanin na strażackich i wojskowych uroczystościach

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk 21 maja br. uczestniczył w uroczystych obchodach Dnia Strażaka połączonych z jubileus... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Klub Seniora z wizytą w Wojsławicach

Panie z Klubu Seniora w gminnym Centrum NGO po raz kolejny aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Tym razem odwied... Czytaj więcej..

Kostomłoty

Szkoła z Kostomłotów po raz kolejny uczestnikiem naukowego programu

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach po raz trzeci uczestniczy w ogólnopolskim programie "Być jak Ign... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Koncert z okazji Dnia Matki w Domu Kultury w Środzie Śląskiej

Zapraszamy na Koncert Młodych Pianistów organizowany na Dzień Matki. 26 maja 2022 r./ czwartek o godz. 18:00 Wystą... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Jubileuszowy Zjazd Szkolnych Kół Caritas

20 maja br. we Wrocławiu odbył się Jubileuszowy Zjazd Szkolnych Kół Caritas. W uroczystości wzięło udział ponad dwustu w... Czytaj więcej..

Środa Śląska

W Ogrodnicy trwają prace nad budową kanalizacji

W Ogrodnicy trwa budowa kanalizacji sanitarnej. Prace pod nadzorem Spółki Średzka Woda prowadzi firma WODROL z Kiełczowa... Czytaj więcej..

Sport

Polonia Środa Śląska przegrywa z Wratislavią Wrocław i traci pozycję wicelidera [relacja i zdjęcia]

W 27. kolejce wrocławskiej okręgówki Polonia Środa Śląska niespodziewanie uległa drużynie Wratislavii Wrocław 1:2 (0:1).... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Sołectwo Chomiąża zwycięzcą pierwszego kulinarnego pojedynku

W sobotę 21 maja zainaugurowano IV edycję konkursu kulinarnego „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Tematem pierwszego pojed... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwa w dostawie wody w Środzie Śląskiej, Ogrodnicy i Proszkowie (23.05.2022)

Średzka Woda sp. z  o. o. w  Środzie  Śląskiej  informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej (spowodowanej przez pra... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

27-letni Kamil choruje na neuroboreliozę. Ma jedno marzenie - znów normalnie żyć

Jeszcze do niedawna Kamil był spełniającym się młodym mężczyzną. Aktywnie brał udział w zawodach sportowych: biegał i je... Czytaj więcej..

Sport

Piłkarski rozkład jazdy [20-22 maja]

Najbliższa kolejka meczów rozpocznie się już dzisiaj w Miękini, a zakończy w niedzielę spotkaniem żeńskiej drużyny Polon... Czytaj więcej..

Środa Śląska

W Środzie Śląskiej doszło do potrącenia 9-latki. Dziewczynkę zabrano do szpitala

Dziś o godz. 14:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji odebrał zgłoszenie o potrąceniu 9-letniej dziewczynki przez kieruj... Czytaj więcej..

Kostomłoty

Zdecydowana reakcja średzkich policjantów na zgłoszony problem

W związku ze zgłoszonym problemem w jednej z miejscowości gminy Kostomłoty dotyczącym poruszania się przez pojazdy cięża... Czytaj więcej..

Udanin

Dach świetlicy w Lusinie już wyremontowany

18 maja br. wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk uczestniczył w odbiorach prac budowlanych związanych z remontem dachu świ... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Oświadczenie Zarządu Powiatu ws. koszenia trawy na pasach zieleni

Powiat Średzki informuje, że na ostatnim posiedzeniu Zarządu Powiatu w Środzie Śląskiej podjęto decyzję o ograniczeniu k... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Średzcy policjanci odbyli planowe ćwiczenia na strzelnicy

Stój! Policja! – Ten okrzyk zna chyba każdy. Towarzyszył on również średzkim policjantom, którzy wczoraj doskonalili swo... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Lokal gastronomiczny na targowisku do wynajęcia

Burmistrz Środy Śląskiej ogłosił możliwość składania ofert na najem lokalu gastronomicznego, który znajduje się na teren... Czytaj więcej..

 • Icek powiedział(a) Więcej
  Icek napisał:
  Icek napisał:
  Muzeum Pałacu Króla Jana II w Wilanowie !!!!
  . No kurła o takim nie słyszałem
  2 godziny temu.
 • Icek powiedział(a) Więcej
  Icek napisał:
  Muzeum Pałacu Króla Jana II w Wilanowie !!!!
  . No kurła o takim nie słyszałem
  2 godziny temu.
 • Icek powiedział(a) Więcej
  Muzeum Pałacu Króla Jana II w Wilanowie. No kurła o takim nie słyszałem
  2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …