środa 07.06.2023

Imieniny: IGORA Roberta Wiesława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 10409 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Środa Śląska

INFORMACJA BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ WS. TRWAJĄCEJ PROCEDURY ZMIANY MPZP DLA DZIAŁKI SP POLBUS-PKS PRZY UL. LEGNICKIEJ 28 W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

W związku z podjęciem w dniu 2 marca 2022 przez Radę Miejską w Środzie Śląskiej uchwały nr LV/532/22 ws. przystąpienia d... Czytaj więcej..

Udanin

Ponad 1 mln zł dla Gminy Udanin na cztery zadania inwestycyjne

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk odebrał wczoraj z rąk Wicemarszałka Marcina Krzyżanowskiego promesy z dofinansowaniem... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

W miejsce skradzionych drzewek posadzono nowe

- 5 czerwca wraz z przedstawicielami firmy Gotec dosadziliśmy brakujące drzewka przy ścieżce rowerowej Środa Śląska - Ci Czytaj więcej..

Malczyce

Dzień Dziecka w Malczycach z wieloma atrakcjami! [zdjęcia]

W trakcie świętowania Dnia Dziecka w Malczycach dopisała pogoda i frekwencja. Na najmłodszych mieszkańców gminy czekały ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Gminny Dzień Dziecka ze średzką biblioteką

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej aktywnie włączyła się w obchody Dnia Dziecka, zorganizowane przez Gminę Środa Śl... Czytaj więcej..

Miękinia

Promesy na drogi w Gminie Miękinia

Do Gminy Miękinia trafi wkrótce 308 750 zł na utworzenie dróg dojazdowych do gruntów rolnych. - Promesy o wartości 13... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Młodzieżowa Rada Powiatu Średzkiego gotowa do działania!

Trzynastu młodych, ambitnych ludzi weszło w skład Młodzieżowej Rady Powiatu Średzkiego kadencji 2023 - 2026. 31 maja Rad... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wycieczka przedszkolaków ze Szczepanowa do Alpaka Rancho

Dzieci z grup „Jeżyki” i „Motylki” z Przedszkola Publicznego w Szczepanowie, udały się na wycieczkę do Alpaka Rancho w P... Czytaj więcej..

Sport

2 złote medale średzkich karateków w Mistrzostwach Polski

Znakomicie spisały się Milena Żurek, Emilia Wysocka i Amelia Wydra w Mistrzostwach Polski w Karate Olimpijskim WKF U16,U... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Informacja Burmistrza Środy Śląskiej

INFORMACJA BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ WS. TRWAJĄCEJ PROCEDURY ZMIANY MPZP DLA DZIAŁKI 12/4 PRZY UL. LEGNICKIEJ 28 W ŚRODZ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Ponad 2,6 tys. niecodziennych pojazdów przejedzie przez Polskę w ramach Charytatywnego Rajdu Koguta

Przeszło 2,6 tys. old i youngtimerów wyprodukowanych w krajach byłego bloku wschodniego przejedzie z Dolnego Śląska nad ... Czytaj więcej..

Udanin

Gminny Dzień Dziecka w Ujeździe Górnym już 16 czerwca

W piątek 16 czerwca o godz. 9:00 na boisku w Ujeździe Górnym odbędzie się Gminny Dzień Dziecka. Wójt Wojciech Płaziuk za... Czytaj więcej..

Udanin

XI Przegląd Zespołów Ludowych „Pieje Kur Pieje” za nami! [zdjęcia]

W sobotę 3 czerwca na boisku sportowym w Udaninie odbył się XI Przegląd Zespołów Ludowych „Pieje Kur Pieje” organizowany... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Zarząd Powiatu Średzkiego z absolutorium

W środę 31 maja odbyła się sesja absolutoryjna Rady Powiatu w Środzie Śląskiej. Za udzieleniem absolutorium Zarządowi Po... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Akcja strażników miejskich „Postój i zatrzymanie” z efektami

Do Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej wpływały zgłoszenia mieszkańców z terenu miasta i miejscowości wiejskich, że kier... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Parking dla działkowców ze wsparciem Gminy

Dobra wiadomość dla średzkich Działkowców ROD XX-lecie. Firma Ada-Bruk na zlecenie Burmistrza wykonała na polu II nowy p... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Dzień Dziecka w Przedszkolu i Żłobku w Szczepanowie

W słoneczne, czwartkowe przedpołudnie 1 czerwca 2023 r. wszystkie dzieci z Przedszkola i Żłobka Publicznego w Szczepanow... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Właściciel Al Lago manipuluje prawdą na Facebooku i uderza w UM. Czy ma rację?

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej stanowczo informuje, że post opublikowany 29 maja na profilu Facebook właściciela Al La... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Tak świętowano Powiatowy Dzień Dziecka! [zdjęcia]

Interesujące przedstawienia kukiełkowe Teatru Lalek Pinokio, dmuchańce, kolorowe karuzele, mega-bańki, żywe maskotki ora... Czytaj więcej..

Środa Śląska

W Przedszkolu nr 3 Dzień Dziecka świętowano przez tydzień

W tym roku Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Środzie Śląskiej trwał cały tydzień. Każdy dzień miał swój moty... Czytaj więcej..

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …