środa 08.02.2023

Imieniny: Hieronima Sebastiana

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 9685 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Środa Śląska

Lekcja tolerancji w Rakoszyckim Centrum Czytelnictwa i Kultury

W piątek 3 lutego miało miejsce w Rakoszyckim Centrum Czytelnictwa i Kultury Lokalnej ciekawe spotkanie uczniów Szkoły P... Czytaj więcej..

Środa Śląska

KS Skarby Środa Śląska zaprasza dzieci na kolejne zajęcia piłkarskie

Zakończyła się realizacja zadania "Gram bo kocham - Kibicuję bo kocham" Klubu Sportowego Skarby Środa Śląska. W ramach p... Czytaj więcej..

Środa Śląska

ECOwarsztaty z Chemeco-System

Od kilku lat w Szkole Podstawowej w Rakoszycach odbywają się cyklicznie warsztaty ekologiczne, które realizowane są prze... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Ferie zimowe ze średzkim OSiR-em

Dzięki umowie podpisanej pomiędzy Urzędem Miasta i Gminy Środa Śląska a Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, dzieci z Gminy Śro... Czytaj więcej..

Udanin

Wójt Wojciech Płaziuk odznaczony za zasługi w utrwalaniu pamięci o ludziach i ich czynach w walce o Niepodległość

W dniu 07.02.2023 r. podczas LXIV Sesji Rady Gminy Udanin Zastępca Prezesa Zarządu Związku Kombatantów Rzeczypospolitej ... Czytaj więcej..

Malczyce

Usługa transportowa od drzwi do drzwi dla mieszkańców gminy Malczyce

Urząd Gminy w Malczycach przypomina, że przyjmowane są zgłoszenia do bezpłatnej usługi transportowej „od drzwi do drzwi”... Czytaj więcej..


Środa Śląska

UKS Skarby Środa Śląska zaprasza na półkolonię zimową

26.01.2023 Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Skarby podpisał umowę z Gminą Środa Śląska na realizację zadania public... Czytaj więcej..

Udanin

Spotkanie z rolnikami z terenu gminy Udanin

W świetlicy wiejskiej w Pielaszkowicach odbyło się dziś spotkanie z rolnikami z terenu gminy Udanin dotyczące przedstawi... Czytaj więcej..

Praca

Praca dla Magazyniera w Eldisy Polska

Zajmujemy się produkcją uszczelek do przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Naszymi odbiorcami są m.in.: Audi, Volkswagen, BMW... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Najważniejsze zmiany w programie Czyste Powietrze w 2023. Gminny ekodoradca czeka na mieszkańców

Od 3 stycznia br. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wprowadził zmiany w zasadach ubiegania się o d... Czytaj więcej..

Udanin

Ruszyły zapisy na XI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Udaninie

Tegoroczna, dziewiąta edycja biegu “Tropem Wilczym” w Udaninie odbędzie się w niedzielę 5 marca. Zapisy już ruszyły! ... Czytaj więcej..

Malczyce

Ferie zimowe z GOKiS Malczyce

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Malczycach zaprasza na codzienne bezpłatne zajęcia dla dzieci w trakcie ferii zimowych... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI dziękuje Gminie Środa Śląska

W grudniu 2022 r., po dwóch latach przerwy, Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Renów i Inwalidów w Śr... Czytaj więcej..

Malczyce

Inicjatywa lokalna w gminie Malczyce - 15 tys. zł do rozdysponowania

Inicjatywa lokalna na terenie gminy Malczyce funkcjonuje od 2016 roku  i rokrocznie od 2017 roku w budżecie gminy wyodrę... Czytaj więcej..

Udanin

Ferie zimowe z Gminą Udanin

Gmina Udanin serdecznie zaprasza do zapisów na zajęcia feryjne, które odbędą się w szkołach podstawowych w Udaninie i Uj... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Dom Kultury zagrał z WOŚP. Padł rekord!

Kolejny raz mieszkańcy miasta i gminy Środa Śląska udowodnili, że mają wielkie gorące serca i moc pomagania. W trakcie 3... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Samobójstwo, pożar auta, wypadek [raport strażaków]

W okresie od 30.01.2023 r. do 05.02.2023 r., w rejonie działania Komendy Powiatowej PSP w Środzie Śląskiej doszło do 18 ... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwa w dostawie wody w Środzie Śląskiej (06.02.2023)

Średzka Woda sp. z o. o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu awarii na magistrali wodociągowej w dniu 6 lutego 202... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Gminne dotacje dla Zrzeszenia LZS i ULKS Ciechów

W kolejnym konkursie ofert z obszaru upowszechniania kultury fizycznej Burmistrz Środy Śląskiej przyznał dotacje na zaję... Czytaj więcej..

Lokalne ogłoszenia drobne

21.01.2023 16:00 wrote:

Witam  Dnia 21.01 ok. godz. 11.00 zgubiłem kluczyk do auta Opel na parkingu koło kościoła św. Andrzeja. Znalazcę proszę o kontakt nr tel. 78…

12.01.2023 16:31 wrote:

KUPIĘ STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - Olejne, Akwarele, Grafiki, Ikony, Ramy - SKUP OBRAZÓW --- 603 567 304 --- DOJADĘ / GOTÓWKA ! Kupi…

21.12.2022 12:13 wrote:

Do oddania szczeniaki; piesek i suczka, mają skończone 2 miesiące, będą średniej wielkości, kolor czarny, sa to szczenięta suki bezdomnego …

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…