piątek 14.06.2024

Imieniny: Bazylego Elizy

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 12507 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Malczyce

Dzień Malczyc 2024 już 29 czerwca!

29 czerwca o godz. 15:00 zapraszamy na boisko przy ul. Mickiewicza na Dzień Malczyc. Gwiazdą wieczoru będzie Paweł Stasi... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Planowane zamknięcie wlotu drogi powiatowej do Gościsławia!

Powiat Średzki informuje, że od poniedziałku 17 czerwca planowane jest zamknięcie wlotu drogi powiatowej nr 3396D do mie... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Powiatowa służba drogowa wzbogaciła się o kolejny sprzęt

Najnowszy nabytek to kosiarka bijakowa tylno-boczna do ciągnika, która pozwoli na pielęgnację zieleni w pasach dróg powi... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wyniki wyborów Sołtysa i Rad Sołeckich w Jugowcu i w Wojczycach

13 czerwca 2024 odbyły się wybory sołeckie w Jugowcu i w Wojczycach. W Jugowcu na Sołtysa ponownie wybrano Panią Agni... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Średzka Strefa Kibica już za 3, 2, 1!

W najbliższą niedzielę rusza Średzka Strefa Kibica, podczas której będzie można wspólnie dzielić się wrażeniami sportowy... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wizyta Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Wojciech Bochnak był dziś gościem Burmistrz Środy Śląskiej Elżbiety Czarnoty i ... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Zmiany w programie Czyste Powietrze dotyczące pomp ciepła

Obowiązkowy audyt energetyczny przy pompie ciepła, pompy ciepła z certyfikatami na liście ZUM tylko do 31 grudnia 2024 r... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wyniki wyborów Sołtysa i Rad Sołeckich w Słupie i w Kobylnikach

Wczoraj odbyły się wybory sołeckie w miejscowościach Słup i Kobylniki. Mieszkańcy przyszli oddać swój głos i wybrać swoj... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwa w dostawie wody w Proszkowie (13.06.2024)

Średzka Woda sp. z o. o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w dniu 13 czerwca 2024, ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

3 rocznica utworzenia Dziennego Domu „Senior+” w Środzie Śląskiej

12.06.2024 r. odbyła się uroczystość obchodów 3 rocznicy utworzenia Dziennego Domu „Senior+” w Środzie Śląskiej zorganiz Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Podpisano 8 umów na budowę chodników przy drogach powiatowych

W ramach programu Poprawy Bezpieczeństwa w Powiecie Średzkim dzisiaj w gabinecie starosty średzkiego podpisano osiem umó... Czytaj więcej..

Sport

Nabór uzupełniający do grup piłkarskich MLKS Polonia Środa Śląska

MLKS Polonia Środa Śląska ogłasza nabór uzupełniający do następujących grup piłkarskich: Junior - roczniki 2006 i 2... Czytaj więcej..

Miękinia

Żłobek w Lutyni będzie większy

Trwa rozbudowa żłobka publicznego w Lutyni ze środków programu Aktywny MALUCH 2022-2029. Obecnie firma PLANIVERSO Sp. z ... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej zaprasza chętne rodziny, a także osoby samotne na szkole... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Sprawca kradzieży szczególnie zuchwałych trafił do aresztu!

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zatrzymali mieszkańca powiatu średzkiego,... Czytaj więcej..

Środa Śląska

IV sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej (13.06.2024)

Planowany porządek obrad: 1. Otwarcie sesji. 2. Ustalenie porządku obrad. 3. Usprawiedliwienia radnych. 4. Dyskusja i po... Czytaj więcej..

Historia

Mała droga (ciekawostka historyczna)

Czy wiedziałeś, że droga z Legnicy do Wrocławia szła kiedyś innym szlakiem? Mała droga (niem. Kleine Strasse) łączyła Be... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Bezpieczeństwo To Skarb - profilaktyczne spotkania z młodzieżą w Brodnie

W dniach 11-12 czerwca nad akwenem w Brodnie odbyły się działania profilaktyczne zorganizowane w celu przeciwdziałania d... Czytaj więcej..


Środa Śląska

Festyn rodzinny w Przedszkolu i Żłobku w Szczepanowie. Było bajecznie

Z okazji Dnia Mamy i Taty 5 czerwca w Przedszkolu i Żłobku w Szczepanowie odbył się festyn rodzinny pod hasłem Dżungla. ... Czytaj więcej..


Gosc mega inteligentny, zadal im konkretne pytanie, dlaczego radni nie beda pracowac charytatywnie dla miasta jako ...
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, ...
Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.