poniedziałek 03.10.2022

Imieniny: Teresy Heliodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 9003 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Środa Śląska

Trenuj z wojskiem! 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia zaprasza na szkolenie

10 PUŁK DOWODZENIA we Wrocławiu zaprasza na  szkolenie z zakresu: posługiwania się bronią strzelania rzucania gra Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wrześniowy seans filmowy seniorów

W ostatni poniedziałek września w kinie „KADR” Domu Kultury w Środzie Śląskiej odbyło się trzecie już spotkanie z cyklu ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Kolejny wniosek Zarządu ŚKP do Prezesa PKS-POLBUS o dzierżawę części peronów autobusowych

26 września Zarząd Średzkiej Komunikacji Publicznej (ŚKP) skierował do Prezesa Spółki PKS-POLBUS kolejny wniosek o zawar... Czytaj więcej..

Środa Śląska

HMT V Bieg o Skarb Średzki (transmisja na żywo)

W Środzie Śląskiej rozpoczęła się największa impreza sportowa - HMT V Bieg o Skarb Średzki. Organizatorami wydarzenia... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Boisko do gry w bule w Chwalimierzu otwarte

Burmistrz Adam Ruciński uroczyście otworzył dziś w Chwalimierzu bulodrom – boisko do gry w bule, które udało się wykonać... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Przyjechał do Środy Śląskiej w szczytnym celu

Pan Sławomir ze Środy Wielkopolskiej wyruszył w 800-kilometrową podróż jednośladem Wigry 2, aby zebrać środki potrzebne ... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwy w dostawie prądu na terenie powiatu średzkiego (03-04.10.2022)

Gdzie w najbliższych dniach zaplanowano przerwy w dostawie energii elektrycznej? Oto wykaz miejscowości w powiecie ... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Nowa wystawa w średzkim muzeum

Skarb Średzki, jak co roku jesienią, wyjechał do Wrocławia. Jego miejsce zajęła wystawa „Utrwalone w metalu. Tłoki medal... Czytaj więcej..

Praca

Mechanik/Elektryk Utrzymania Ruchu - praca w voestalpine Rotec

voestalpine Rotec Sp. z o. o.  jest producentem komponentów dla dostawców z branży motoryzacyjnej, wiodącym w zakresie w... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Nauka poprzez zabawę czyli historia misia Wojtka dla przedszkolaków

Kim był miś Wojtek? Skąd pochodził? W jaki sposób trafił do 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych? Odpowiedzi na te i wiel... Czytaj więcej..

Sport

Piłkarski rozkład jazdy [1-2 października]

W najbliższy weekend lokalni kibice będą mieli do wyboru dwadzieścia dwa spotkania, w tym dwanaście rozgrywanych na tere... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Konferencja na temat zdrowia psychicznego

Wczoraj w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej odbyła się konferencja ,,Ochrona i wzmacnianie zdr... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Powitanie jesieni w przedszkolu w Ciechowie

Zgodnie z tradycją, w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie odbyło się wspólne „Powitanie Jesieni”. „Pani Jesień” przybyła ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

W hołdzie pomordowanym i więzionym na „nieludzkiej ziemi”

17 września, w Światowy Dzień Sybiraka i 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę, reprezentacja pocztu sztandarowego S... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Przedszkolaki już wiedzą, że zdrowie jest najważniejsze

„Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych” to akcja Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Środzie Śląskiej ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wkrótce w Środzie Śląskiej wystąpi Marcin Daniec

“One Man Show” Marcina Dańca, to program kabaretowo – muzyczny na najwyższym poziomie. Jeśli macie ochotę się o tym prze... Czytaj więcej..

Środa Śląska

HMT V Bieg - pobiegnijcie po skarby w Środzie Śląskiej!

Zbliża się kolejna edycja HMT V Bieg o Skarb Średzki pod Honorowym Patronatem Burmistrza Środy Śląskiej Adama Rucińskieg... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Powiatowa służba drogowa wzbogaci się o kolejny sprzęt

Dzisiaj w średzkim starostwie podpisano umowę na zakup kolejnego sprzętu dla powiatowej służby drogowej. Zgodnie z ni... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Charytatywny przejazd dla tragicznie zmarłego strażaka z Balic

Grupa kolarzy ze Środy Śląskiej i okolic pragnie pomóc rodzinie tragicznie zmarłego strażaka z OSP Balice (pow. krakowsk... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Natalia Potrzeba ze Środy Śląskiej w czołówce konkursu Face the Music!

Nastolatka podbiła serca jurorów swoim wykonaniem piosenki Jamesa Browna "It's A Man's Man's Man's World”.  “Face the... Czytaj więcej..

  • Żałosne powiedział(a) Więcej
    Przynudzasz. :(więc się powtórzę - dla odmiany może odniesiesz się w końcu merytorycznie do mojego komentarza zamiast wiecznie urządzać... 10 minut temu.
  • Maruda powiedział(a) Więcej
    A kopa chcesz? 17 minut temu.
  • Lalamido powiedział(a) Więcej
    Lepiej niech leży. 19 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…