×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

GWIAZDKOWA NIESPODZIANKA W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

1 zabawa3Były śpiewy, wspólne zabawy, słodki poczęstunek i oczywiście prezenty. W taki sposób dzieci ze świetlic wiejskich z terenu gminy Środa Śląska spędziły czas podczas finału akcji „Gwiazdkowa niespodzianka”.

 

W środę, 21 lutego w średzkim Domu Kultury odbył się finał akcji „Gwiazdkowa niespodzianka”. Organizatorami wydarzenia był Kościół Zielonoświątkowy ze Środy Śląskiej.

- „Gwiazdowa niespodzianka” jest akcją organizowaną na całym świecie. Dziecko z danego kraju przygotowuje upominek dla innego dziecka z zupełnie innego kraju, którego jeszcze nie zna. I robi to prosto z serduszka, dlatego jest to tak niesamowite. Prezent wypływa z miłości i polega na tym, że można podzielić się z drugim dzieckiem czymś fajnym – wyjaśniono zamysł projeku.

W radosnym spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt dzieci z terenu gminy Środa Śląska. Ubrane w stroje z elementami gwiazdy z radością uczestniczyły w zabawach zaproponowanych przez organizatorów. Było zatem i wspólne śpiewanie, wspólne tańce i wesołe zabawy. Uwieńczeniem wydarzenia było spotkanie z ewangelią i prezenty dla każdego dziecka.

(isz), Fot. isz

1 zabawa

1 zabawa1

1 zabawa2

1 zabawa3

1 zabawa4

1 zabawa5

1 zabawa6

1 zabawa8

Więcej zdjęć TUTAJ

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację