MISTRZOSTWA RADNYCH DOLNEGO ŚLĄSKA W ŚRODZIE ŚL.

Mistrzostwa r0Pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego 10 marca w Środzie Śl. odbędą się XIII Mistrzostwa Radnych Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej. Serdecznie zapraszamy dolnośląskie samorządy do udziału. Termin zgłaszania drużyn upływa 2 marca br.

 

– Nasz turniej to z jednej strony promocja rekreacji i zdrowego stylu życia, a z drugiej - okazja do lepszego poznania się i nawiązania nowych kontaktów – mówi starosta powiatu Sebastian Burdzy. Organizację turnieju już od kilku lat wspiera Gmina Środa Śląska oraz Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. – Dzięki takim partnerom Mistrzostwa Radnych są wspaniałym widowiskiem. Swoistym świętem piłki w regionalnym wydaniu! Serdecznie zapraszam do Środy Śląskiej, a mieszkańców powiatu do kibicowania naszej reprezentacji – dodaje starosta.

Warto podkreślić, że drużyna powiatu składa się z radnych rady powiatu, rady miejskiej i radnych gminnych. Także burmistrz Środy Śląskiej i wójt Malczyc chętnie zasilają jej szeregi. Już od kilku tygodni radni razem trenują. Z jakim skutkiem okaże się 10 marca. Najlepszy wyniki naszej drużyny to II miejsce w 2012 roku. W sięgnięciu po najwyższy laur przeszkodziła Świdnica, która pokonała nasz zespół 3:1.

(rfp) fot. archiwum{jcomments on}

Niezbędne dokumenty:

Regulamin XIII Mistrzostw

Załącznik nr 1 - zamówienie

Załącznik nr 2 - oświadczenia

mistrzostwa

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację