NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA ŚREDZKIEJ POLICJI

wprowadzenie2W samo południe 6 kwietnia, w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, miała miejsce uroczystość wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Stanowisko to objął podinspektor Dariusz Matuszczyk.

 

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku przez Naczelnika Wydziału Prewencji komisarza Piotra Marcinowa Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego. Następnie w obecności kadry kierowniczej średzkiej jednostki Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, inspektor Dariusz Wesołowski z dniem 6 kwietnia powierzył obowiązki I z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śląskiej podinspektorowi Dariuszowi Matuszczykowi.

Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej młodszy inspektor Piotr Paduch złożył gratulacje I zastępcy, a także zapewnił o gotowości całej kadry do współpracy. W dalszej części uroczystości Komendant przedstawił wyniki osiągnięte przez jednostkę w I kwartale 2018 r.

Podinspektor Dariusz Matuszczyk służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku jako funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego KWP we Wrocławiu. W kolejnych latach awansował na stanowiska asystenta, specjalisty oraz eksperta i w 2013 roku objął stanowisko Zastępcy Wydziału Ruchu Drogowego KWP we Wrocławiu. W 2014 r. podinspektor Dariusz Matuszczyk powołany został na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KWP we Wrocławiu.

(ms) fot. policja

wprowadzenie1

wprowadzenie2

wprowadzenie3

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację