OTO KOLEJNE ZDJĘCIA Z FERII ZA NASZ KALENDARZ

konkurs foto 0Publikujemy kolejne zdjęcia, jakie otrzymaliśmy od Ewy Ristwej z Chomiąży, Beaty Świrniak i Mariusza Kuty z Malczyc na nasz mini-konkurs fotograficzny "Zdjęcia z ferii za kalendarz". Bardzo Państwu Dziękujemy!

Ewa Ristwej: wyjazd do Rzeczki. Beata Świrniak: wyjazd został zorganizowany przez wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego. Dzieciaczki zachwycone i mile widziany jeszcze kolejny taki wyjazd. Pozdrawiamy Redakcję Gazety i też zachęcamy do miłych ferii.

ewa4

ewa1

ewa3

Mariusz Kuta: bez komentarza

mariusz

 

Mija pierwszy tydzień ferii i już zapewne macie ciekawe zdjęcia dokumentujące, jak je spędzacie. Jeśli także chcecie się nimi z nami podzielić, mamy propozycję - publikację na naszych łamach w zamian za kalendarz.

Nasz nowy kalendarz ukazuje przedwojenne pocztówki z pięciu gmin wchodzących w skład powiatu średzkiego. Poza tym, że ma walory historyczne, jest funkcjonalny.

Zachęcamy do nadsyłania autorskich zdjęć o dowolnej tematyce (krajobrazy, wydarzenia, osoby...) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wiadomość prosimy zatytułować "Ferie", natomiast w jej treści prosimy o podanie imienia i nazwiska autora fotografii oraz nazwy miejscowości, w której mieszka.

Na Wasze prace czekamy do 28 stycznia br. - ilość dowolna. Kalendarze otrzymają wszystkie osoby, których zdjęcia zostaną opublikowane.

Zachęcamy do udziału.

Redakcja

kalendarz

kalndarz 1

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację