×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

PARADA ZDROWIA PRZEDSZKOLAKÓW Z CIECHOWA 

1 ciechow1Tradycyjnie, jak co roku Przedszkolaki z Ciechowa włączyły się do obchodów Światowego Dnia Zdrowia, którego hasłem było „Zdrowie dla wszystkich”.

12 kwienia dzieci wraz z nauczycielkami uczestniczyły w Paradzie Zdrowia, podczas której prezentowały kolorowe plakaty i hasła prozdrowotne. Podczas przemarszu po okolicznych osiedlach przedszkolaki namawiały mieszkańców Ciechowa do zdrowego trybu życia, śpiewały piosenki o zdrowiu, a także wykrzykiwały hasła reklamujące zdrowe nawyki.

Także w tym dniu dzieci z najstarszej grupy „Elfy” z Przedszkola w Ciechowie wraz ze swoimi nauczycielkami p. Urszulą Skiba i p. Małgorzatą Markiewicz uczestniczyły w barwnej paradzie w Środzie Śląskiej. Następnie tuż po paradzie przedszkolaki wzięły udział w IX Powiatowym Przeglądzie Artystycznym o Zdrowiu. Lenka, Kaja, Amelka, Lenka i Ola promowały zdrowie wykonując „Hymn zdrowych dzieciaków” i tym samym pięknie zaprezentowały nasze przedszkole na scenie. 

W myśl hasła tegorocznych obchodów Światowego Dnia Zdrowia życzymy wszystkim dużo zdrowia i zachęcamy do zdrowego stylu życia. 

M. Markiewicz, Fot. M. Markiewicz

1 ciechow

1 ciechow1

1 ciechow2

1 ciechow3

1 ciechow4

1 ciechow6

1 ciechow7

1 IMG 8348

2 ciechow8

2 IMG 8362

Więcej informacji TUTAJ

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację