×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

POSZUKIWANY MĘŻCZYZNA CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO

policja 0Jak informowaliśmy wcześniej, dziś w nocy w miejscowości Słup trwały poszukiwania zaginionego mężczyzny. Z ustaleń wynikało, że po awanturze domowej, wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa.

 

- W nocy z 20/21 lutego zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do poszukiwań osoby zaginionej w miejscowości Słup – informuje Dariusz Domaradzki, rzecznik prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej.

Zdarzenie potwierdza również oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej, st. asp. Marta Stefanowska.

- Około godziny 20:50 dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturującym się w domu nietrzeźwym mężczyźnie. Na miejscu policjanci ustalili, iż doszło do nieporozumienia rodzinnego, po którym mężczyzna w wieku 36 lat wyszedł z domu w nieznanym kierunku informując domowników, że zamierza popełnić samobójstwo – informuje Marta Stefanowska. - Z uwagi na zaistniałe zdarzenie ogłoszono alarm dla całej jednostki w związku z poszukiwaniami osoby zaginionej. Z uwagi na panujące ciemności oraz ujemne temperatury powietrza, a także fakt, iż według informacji mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, sytuacja była bardzo poważna – dodaje policjantka.

W poszukiwaniach uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów, w tym funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz zastępy straży pożarnej.

- Podczas działań funkcjonariusze sprawdzali pobliskie zabudowania oraz kompleks leśny. Po blisko 4 godzinach poszukiwań średzcy policjanci odnaleźli mężczyznę, który ukrywał się w zabudowaniach gospodarczych. Był nietrzeźwy, miał blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. 36-latek nie potrzebował pomocy medycznej. Poszukiwany został doprowadzony do jednostki policji celem wytrzeźwienia, a następnie został przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego – relacjonuje zdarzenia st. asp. Marta Stefanowska.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację