×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

ŚWIĘTO FLAGI W PRZEDSZKOLU POD TOPOLĄ

kajaki W wyjątkowy sposób przedszkolaki z Przedszkola nr 3 „Pod Topolą” w Środzie Śląskiej uczciły Święto Flagi i Święto Konstytucji. Uwieńczeniem tegorocznych uroczystości był happening.

- Spotykamy się z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, Święta Flagi i uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – mówiła Ewa Bartoch, wychowawczyni grupy Mądre Sówki, pomysłodawczyni uroczystości. - Dzisiaj starszaki opowiedzą wam w wierszach o losach Polski, pod jakimi zaborami znajdował się wówczas nasz kraj. Powinniśmy być dumni z tego, że dzisiaj po stu latach, możemy żyć w wolnej Polsce – dodała nauczycielka.

Podczas apelu każda z grup przedszkolnych zaprezentowała krótki występ artystyczny. Były pieśni patriotyczne i wiersze, a także kujawiak i przepiękny taniec z szarfami. Za sprawą najmłodszej grupy trzylatków zebrane na placu przedszkolaki wspólnie wyrecytowały wiersz Władysława Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”. Uwieńczeniem spotkania był happening. Ubrane na biało i na czerwono dzieci ustawiły się w kształcie polskiej flagi.

Na przedszkolaków czekał również słodki poczęstunek. Rzecz jasna w biało-czerwonych barwach.

(isz) fot. isz

1 122 IMG 2039

1 kajaki2

1 kajaki3

1 kajaki4

1 kajaki5

1 kajaki6

1 kajaki7

1 kajaki8

2 kajaki

kajaki0

Więcej zdjęć TUTAJ

 

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację