ZNANI RAJDOWCY WSPIERAJĄ AKCJĘ NASZYCH STRAŻAKÓW!

korytarz zyciaOd ponad roku strażacy z Ujazdu Górnego (powiat średzki) oraz Czernej (powiat bolesławiecki) propagują zainicjowaną przez siebie akcję, która ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zmniejszenie czasu dojazdu służb ratunkowych do osób poszkodowanych w wypadkach.

 

Inicjatorzy i zarazem organizatorzy chwalą się, że w ostatnich dniach dołączył do nich Mistrz Polski w rajdach samochodowych Tomasz Kuchar. - Weźmy sobie głęboko do serca te słowa, które wypowiada mistrz. Tworząc korytarz życia, po części też ratujecie razem z nami! Tomasz Kuchar prowadzi Akademię Bezpiecznej Jazdy i w temacie bezpieczeństwa na naszych drogach zna się jak mało kto - informują.

Ale na tym nie koniec, bo również akcję mocno wspiera Karolina Pilarczyk, nasza najlepsza Drift Driver. - Jak sama mówi, korytarz życia jest bardzo ważny, bo dzięki niemu służby dojeżdżają szybciej na miejsce zdarzenia! Komu, jak nie naszej Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver mamy wierzyć. Ona na prowadzeniu samochodu i bezpieczeństwie na drodze zna się doskonale - dodają organizatorzy.

Akcja naszych dzielnych strażaków zatacza coraz większe kręgi i osiąga imponującą popularność w mediach oraz serwisach społecznościowych. Dzięki niej świadomość wśród kierowców się zwiększa i służby ratunkowe mogą szybciej docierać do osób poszkodowanych.

(ws) fot. screen ze spotu promującego akcję:

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację