sobota 20.04.2024

Imieniny: Czesława Agnieszki

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Czytelnik: Czy tak mają wyglądać badania w czasie pandemii?

45 CommentsPiszę do Państwa, aby przedstawić jak wyglądają badania na Covida. Może zacznę od początku. W sobotę 22 stycznia poczułem się źle, miałem problem z oddychaniem i wysoką gorączkę. Pomyślałem, że na pogotowie zapewne długo będę czekać, więc o własnych siłach pojechałem z żoną do Środy Śląskiej, do dawnego szpitala, żeby sprawdzili co się ogólnie ze mną dzieje.


Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik


Jak zajechałem na miejsce Pani wzięła mój dowód, spisała dane i telefon. Co najlepsze, na sam koniec zapytała po co tam przyjechałem i stwierdziła, że mam wracać do domu. Odpowiedziałem - ok, ale mam problem z oddechem i proszę udzielić mi jakiejkolwiek pomocy. Pani powiedziała żebym wezwał pogotowie. Odpuściłem i wróciłem do auta.

Zrobiłem źle, bo naraziłem swoje życie, ale wróciłem do domu. Przeszło mi po jakimś czasie i poszedłem spać. Na drugi dzień dowiedziałem się, że mam kwarantannę i jestem zgłoszony na badania na Covid, w poniedziałek rano w Środzie Śl.

Stwierdziłem, że pojadę jak już muszę. Przez weekend zeszła mi gorączka i odpuścił kaszel. Wczoraj z rana pojechałem na badania do mobilnego punktu i okazało się, że nie obowiązuje godzina, na którą miałem się stawić, tylko kto przyszedł pierwszy. Zadzwoniłem do sanepidu do Wrocławia i opisałem całą sytuację. I co usłyszałem? - Jak Panu nie pasuje, proszę jechać sobie do domu.

Stałem na mrozie od 7.30 do 12.00 i wróciłem z gorączką. Byłem ponad 50 w kolejce do badania, w międzyczasie przyjmowano dzieci, poza kolejką, a i za mną ustawiała się spora grupa osób. Zapytałem ludzi czy tak jest codziennie. Usłyszałem, że zgłaszali problem w starostwie i na policji, ale na razie nic się nie zmieniło.

Czy tak mają wyglądać badania w czasie pandemii? Dodam, że dalej nie mam leków i się męczę, bo czekam na wyniki, które mają być dziś o godz. 12.00. W jakim my kraju żyjemy?

Przemysław Szwedo z Malczyc

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

Nie przegap tych artykułów.