piątek 24.01.2020

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kolędowanie z Gwiazdą czyli Anna Wyszkoni w Osieku

Kolędowanie z Gwiazdą czyli Anna Wyszkoni w Osieku

02.01. 2020
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W ostatnią niedzielę 2019 roku w kościele w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Osieku, w ramach cyklu Kolędowanie z Gwiazdą wystąpiła eteryczna Anna Wyszkoni z zespołem. W repertuarze świątecznym i autorskim wypełniła swoim nietuzinkowym  głosem mury pięknej, gotyckiej świątyni. 

To już kolejny koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej w Osieku . Przypomnijmy, że w roku 2016 proces ten zapoczątkowała śp. Izabela Skrybant - Dziewiątkowska z Tercetem Egzotycznym, następnie Grupa Pectus w 2018 r. oraz Eleni  w styczniu 2019 r. 

Dzięki zaangażowaniu księdza proboszcza Jacka Stali, mieszkańców  Osieka i sponsorów realizacja koncertów tego formatu i na tak wysokim poziomie stała się w gminie Kostomłoty tradycją i muzycznym wydarzeniem, na które czekają mieszkańcy nie tylko gminy, ale również całego województwa. 

W imieniu Samorządu Gminy Kostomłoty dziękujemy organizatorom za zaangażowanie w przygotowanie koncertu i gratulujemy kolejnego sukcesu w promowaniu gminy Kostomłoty poprzez kulturę i muzykę.  

(gk) / fot. screen / powiat średzki

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

mam nadzieję że jej nie zwyzywali
przeczytajcie artykuł jak zwyzywali bezbronną kobietę w osieku
https://gazetawroclawska.pl/pseudokibice-z-dolnoslaskiej-a-klasy-zwyzywali-asystentke-zdecydowana-reakcja-dzpn-i-kara-dla-lzs-osiek/ar/c2-14566499
lub wpiszcie w google
kibice z osieka zwyzywali sędziego

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację