poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

Pomiędzy Gościsławem, a Kostomłotami zderzyły się 2 osobówki

Pomiędzy Gościsławem, a Kostomłotami zderzyły się 2 osobówki

Wt, 10.12.2019 21:59

Wczoraj, na 124 km autostrady A4, w kierunku Wrocławia, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodów osobowych.Pomiędzy miejscowościami Gościsław - Kostomłoty zderzyły się dwa samochody  osobowe, jadące na sąsiednich pasach.

Jak ustaliła gazeta 24Wrocław – Kierujący samochodem marki Ford zaczął hamować przed tworzącym się zatorem, aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym autem, zjechał nagle na lewy pas, uderzając w jadącego obok kierującego pojazdem marki Renault. Kierowca wskutek uderzenia stracił panowanie nad samochodem.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

(kb) / fot. 24wroclaw.pl
powrót na górę
  • Kleks powiedział(a) Więcej
    Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 3 godziny temu.
  • Peppers powiedział(a) Więcej
    Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 4 godziny temu.
  • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
    To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 5 godzin temu.
  • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
    To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 5 godzin temu.
  • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
    Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 6 godzin temu.
  • marek perlak powiedział(a) Więcej
    p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 6 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Kostomłoty

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM