sobota 24.02.2024

Imieniny: Macieja Marka

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Spotkanie z inwestorami w Piotrowicach

2 CommentsW środę (20 marca) w Piotrowicach, w stylowym salonie ekspozycyjnym firmy„Marchewka Schody, Podłogi, Wnętrza”, odbyło się spotkaniez udziałem przedsiębiorców, właścicieli nieruchomości gruntowych zlokalizowanych w strefie przemysłowej gminy Kostomłoty, przedstawicieli Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Polskiej Spółki Gazownictwa, władz samorządowych powiatowych i gminnych, pracowników urzędu gminy.

Przedsięwzięcie w Piotrowicach to inicjatywa Stanisława Marchewki, którą wójt gminy Kostomłoty Janina Gawlik uznała za zasadną i dalece pożądaną, umożliwiającą ponadto konfrontację dwóch ważnych w życiu publicznym i gospodarczym sektorów - samorządowego i biznesowego. W ramach przedmiotowej inicjatywy Łukasz Maciejewski z LSSE przedstawił prezentację możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw wynikających z ustawy o wspieraniu nowych inwestycji,  Alicja Meusz zastępca wójta gminy Kostomłoty zaprezentowała ofertę inwestycyjną gminy Kostomłoty, a zastępca dyrektora KOWR Urszula Ganczarek przedstawiła ofertę sprzedaży i zasady obrotu gruntami skarbu państwa.

Poruszono również istotny temat dotyczący alternatywnych źródeł energii w postaci sieci gazowej (Katarzyna Hołowińska PSG), która ma szanse rozwoju na terenie gminy Kostomłoty, a jej powstanie uzależnione jest od potencjalnych potrzeb poszczególnych użytkowników deklarujących przyłączenie do sieci. 

Pracownicy firmy Marchewka zaprezentowali ofertę firmy w formie filmu promocyjnego, a efekty 35 już prawie lat obecności na rynku można było podziwiać realnie. Wyposażenie salonu ekspozycyjnego to dzieła sztuki, prace artystyczne, schody, meble, podłogi, które wpisując się w architekturę wnętrza tworzą jego wymowny i niepowtarzalny klimat. Spotkanie w takich okolicznościach lokalizacyjnych przebiegło zatem w sympatycznej atmosferze, a jego uczestnicy zaabsorbowani inspirującymi rozmowami, wymianą doświadczeń i nawiązaniem nowych relacji biznesowych z wyraźną satysfakcją podsumowali jego efekty.

Wójt gminy Kostomłoty dziękując za spotkanie podkreśliła szczególną wagę tego typu inicjatyw i gwarantowała pomoc samorządu gminy Kostomłoty we wsparciu nowych i istniejących zainwestowań. Szczególne słowa podziękowań przekazała na ręce p. Marchewki i jego pracowników, dzięki zaangażowaniu których osiągnięto szczególnie wysoki poziom spotkania i jego nietuzinkowy klimat.

Gmina Kostomłoty / fot. gk

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

Nie przegap tych artykułów.