piątek 03.02.2023

Imieniny: Błażeja Oskara

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Spotkanie z inwestorami w Piotrowicach

2 Comments
W środę (20 marca) w Piotrowicach, w stylowym salonie ekspozycyjnym firmy„Marchewka Schody, Podłogi, Wnętrza”, odbyło się spotkaniez udziałem przedsiębiorców, właścicieli nieruchomości gruntowych zlokalizowanych w strefie przemysłowej gminy Kostomłoty, przedstawicieli Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Polskiej Spółki Gazownictwa, władz samorządowych powiatowych i gminnych, pracowników urzędu gminy.

Przedsięwzięcie w Piotrowicach to inicjatywa Stanisława Marchewki, którą wójt gminy Kostomłoty Janina Gawlik uznała za zasadną i dalece pożądaną, umożliwiającą ponadto konfrontację dwóch ważnych w życiu publicznym i gospodarczym sektorów - samorządowego i biznesowego. W ramach przedmiotowej inicjatywy Łukasz Maciejewski z LSSE przedstawił prezentację możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw wynikających z ustawy o wspieraniu nowych inwestycji,  Alicja Meusz zastępca wójta gminy Kostomłoty zaprezentowała ofertę inwestycyjną gminy Kostomłoty, a zastępca dyrektora KOWR Urszula Ganczarek przedstawiła ofertę sprzedaży i zasady obrotu gruntami skarbu państwa.

Poruszono również istotny temat dotyczący alternatywnych źródeł energii w postaci sieci gazowej (Katarzyna Hołowińska PSG), która ma szanse rozwoju na terenie gminy Kostomłoty, a jej powstanie uzależnione jest od potencjalnych potrzeb poszczególnych użytkowników deklarujących przyłączenie do sieci. 

Pracownicy firmy Marchewka zaprezentowali ofertę firmy w formie filmu promocyjnego, a efekty 35 już prawie lat obecności na rynku można było podziwiać realnie. Wyposażenie salonu ekspozycyjnego to dzieła sztuki, prace artystyczne, schody, meble, podłogi, które wpisując się w architekturę wnętrza tworzą jego wymowny i niepowtarzalny klimat. Spotkanie w takich okolicznościach lokalizacyjnych przebiegło zatem w sympatycznej atmosferze, a jego uczestnicy zaabsorbowani inspirującymi rozmowami, wymianą doświadczeń i nawiązaniem nowych relacji biznesowych z wyraźną satysfakcją podsumowali jego efekty.

Wójt gminy Kostomłoty dziękując za spotkanie podkreśliła szczególną wagę tego typu inicjatyw i gwarantowała pomoc samorządu gminy Kostomłoty we wsparciu nowych i istniejących zainwestowań. Szczególne słowa podziękowań przekazała na ręce p. Marchewki i jego pracowników, dzięki zaangażowaniu których osiągnięto szczególnie wysoki poziom spotkania i jego nietuzinkowy klimat.

Gmina Kostomłoty / fot. gk

 
Fot. mpr
26 wrzesień 2022, 14:03

Badanie Osteoporozy w Kostomłotach

Zbadaj swoje kości i zgłoś się na BADANIE OSTEOPOROZY, które odbędzie się 6 października 2022 przy Zakładzie Usług…
 


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )
KOSTOMŁOTY pogoda

Lokalne ogłoszenia drobne

21.01.2023 16:00 wrote:

Witam  Dnia 21.01 ok. godz. 11.00 zgubiłem kluczyk do auta Opel na parkingu koło kościoła św. Andrzeja. Znalazcę proszę o kontakt nr tel. 78…

12.01.2023 16:31 wrote:

KUPIĘ STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - Olejne, Akwarele, Grafiki, Ikony, Ramy - SKUP OBRAZÓW --- 603 567 304 --- DOJADĘ / GOTÓWKA ! Kupi…

21.12.2022 12:13 wrote:

Do oddania szczeniaki; piesek i suczka, mają skończone 2 miesiące, będą średniej wielkości, kolor czarny, sa to szczenięta suki bezdomnego …

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

handlo trans

pawlowski sol drogowa www


wizytowka001