Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Uroczyste pasowanie na ucznia w szkole w Kostomłotach

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

Uczniowie klas pierwszych są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. 30 października o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach odbyło się uroczyste pasowanie klas pierwszych.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

36 uczniów pod czujnym okiem wychowawczyń przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób. W trakcie części artystycznej wszyscy zgromadzeni goście zostali zabrani w rejs na wyspy Gimnastyki, Wiedzy, Zagadek i Tańca.

Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Urszula Wielgus dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, a z rąk wychowawczyń uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

(gk) / fot. gk

76705241 738785549975697 5980753341343334400 o

Aktualizacja: 21.11.2019 | 13:21
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.