wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Wspólnie dla małych pacjentów Przylądka Nadziei
Średzcy policjanci, wspólnie z przedstawicielami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostomłotach, przekazali rzeczy zebrane podczas realizacji projektu socjalnego pn.: „Nadzieja na lepsze jutro”, którego celem było wsparcie małych pacjentów Przylądka Nadziei we Wrocławiu.

Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Mamy nadzieję, że ten mały gest choć trochę i choćby na chwilę pozwoli dzieciom zapomnieć o chorobie i wywołają uśmiech na ich twarzy.

Koordynatorami akcji byli pracownik socjalny Anna Jaskulska i dzielnicowy z Posterunku Policji w Kostomłotach młodszy aspirant Paweł Rychel. Projekt miał na celu okazanie wsparcia dzieciom leczącym się na nowotwory.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz woli niesienia pomocy zebrano produkty higieniczne oraz rzeczy kreatywne, które ubarwią i dadzą trochę normalności naszym małym wojownikom podczas pobytu w szpitalu.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wspomogły realizację projektu i obdarowały dzieci wspaniałymi rzeczami.

Źródło: GOPS Kostomłoty / KPP Środa Śląska

 • Donald T powiedział(a) Więcej
  Donald T napisał:
  Wszystko co Polskie - Niemcom oddam. To wam gwarantuję !!!! DONALD volksdojcz.
  godzinę temu.
 • Donald T powiedział(a) Więcej
  Donald T napisał:
  TVN zrobił Ci wodę z mózgu. Jak te pajacu z PO dojdą do władzy to może i inflacja będzie 7 procent. Ale bezrobocie 20 procent. W każdej...
  godzinę temu.
 • Brygida powiedział(a) Więcej
  A teraz masz dużo większą płacę , przypomnę że wtedy za 1 zł kupiłaś chleb ,a dzisiaj za 5 zł , jak umiesz liczyć to sobie przelicz ??? godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…