Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Bo facetom też się należy świętowanie

Bo facetom też się należy świętowanie

05.10. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Gminny Ośrodek Kultury w Malczycach i Gmina Malczyce zorganizowali wspólnie pierwszy w naszym powiecie Dzień Faceta. Impreza przygotowana dla Panów w wieku 18+ okazała się  przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę".  Frekwencja dopisała.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor GOK, Magdalena Kożuszko. - Witam wszystkich zgromadzonych Panów, mam nadzieję, że przygotowana impreza przypadnie Wam do gustu.  Życzę udanej zabawy i miłych wrażeń.

Głos zabrał również wójt Gminy Malczyce Piotr Frankowski. - Uważam, że to dobry pomysł i warto będzie tą imprezę cyklicznie kontynuować.  

Po części powitalnej na scenie wystąpiły tancerki z grupy Ladies ze Środy Śląskiej. Panie skupiły uwagę mężczyzn, a po prezentacji otrzymały gromkie brawa.  W kolejnym punkcie programu zafundowano widowni mocne brzmienie, za sprawą zespołu rockowego The Walkers. 

Kluczowym punktem były konkursy prowadzone przez pomysłodawcę imprezy Piotra Zawadzkiego, który nie musiał długo namawiać mężczyzn do udziału. Uczestnicy zmagali się m.in. z noszeniem opon,  biegiem z dodatkowymi elementami odzieży oraz piciem bezalkoholowego piwa, na czas. Swój udział w rywalizacji zgłosili także wójt ze skarbnikiem oraz młodzi mieszkańcy Malczyc, którzy zwyciężyli w cięciu drewna.

Po konkursach ponownie wystąpiła grupa Ladies oraz zespół  The Walkers, który zaśpiewał dla obecnych na sali motocyklistów ze Stowarzyszenia Wings of Freedom piosenkę zespołu Dżem „Harley mój”.

–  Impreza wyszła naprawdę super. Cieszę się z tak licznie przybyłych mężczyzn, którzy postanowili się wspólnie zabawić, a przy tym spędzić czas w swoim gronie.  Będę się starał, aby tę imprezę kontynuować. Myślę, że z  roku na rok przyciągnie ona szersze grono zainteresowanych - podkreśla Piotr Zawadzki.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

A nam brakło na browara. A MOPS dopiero w poniedziałek czynny. Zgroza.

This comment was minimized by the moderator on the site

a do roboty jakiejś się dziewczyny weżcie a nie do MOPS-U... Może idżcie choćby na grzyby...

This comment was minimized by the moderator on the site

To bardzo potrzebna impreza tym bardziej że faceci to gatunek ginący

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację