niedziela 11.04.2021

Imieniny: Filipa Leona

Często na granicy, a czasem... poza – Stand-up w Malczycach

Często na granicy, a czasem... poza – Stand-up w Malczycach

Cz, 30.01.2020 17:48

Zaprezentowany wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Malczycach Stand-up w wykonaniu Tomka Nowaczyka przyciągnął wielu widzów. Na wydarzenie sprzedano 150 biletów. Było inteligentnie, zabawnie i refleksyjnie - często na granicy, a czasem nawet daleko poza.Przybyłych do sali widowiskowej malczyckiego GOKu powitała dyrektor Magdalena Kożuszko. – Życzę miłego oglądania i mam nadzieję, że sporej dawki uśmiechu. Zapraszam na program „Samotność Długodystansowca”  Tomka Nowaczyka.

Występ opowiadał m.in. o problemach biegacza, amatora. - To nie będzie występ tylko o bieganiu, bo poruszę również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania - wprowadzał w swój program widzów T. Nowczyk. Podczas widowiska padło również kilka gorzkich słów o współczesnej Polsce.

Zaraz po nim odbył się koncert punk- rock "bandy" z Wrocławia Ramole’s, która wykonuje utwory legendarnej grupy The Ramones, nie cofając się również przed tworzeniem polskich wersji tekstów oraz własnych aranżacji największych hitów punk rock-a. Swoim występem serwując ogromną energię.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny występ, podczas którego będzie możliwość ponownego obejrzenia Tomka Nowaczyka na malczyckiej scenie. 11 marca w GOK odbędzie się "Babiniec" z okazji Dnia Kobiet, podczas którego wystąpi Kabaret Czesuaf doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania, prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski czyli trzej fajni faceci i jedna fajna babka.

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne numery kabaretu to m.in. „Mowa nienawiści”, „Rośliny doniczkowe” i „BUC”.

Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Przyjęcie”, Są to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

(kb) / fot. kb, pz
powrót na górę
 • Ffv powiedział(a) Więcej
  Doceniam napisał:
  Widać już kandydatów na burmistrza
  dokladnie

  2 godziny temu.
 • ONA powiedział(a) Więcej
  Już parę lat temu posadzono nam tulipanowce na ziemi,... 7 godzin temu.
 • Sowa Grodzka powiedział(a) Więcej
  Zabierajcie Mariolkę na swoje włości, niech wyciąga... 8 godzin temu.
 • Gratulacje powiedział(a) Więcej
  Szanowna Pani redaktor zapomnials pani w art.
   Dodac... 8 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

30.03.2021 09:27 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, DOMU, KOLEKCJI - GOTÓWKA od ręki - SZYBKI KONTAKT i DOJAZD ! Kupię Stare Obrazy, Obr…

29.03.2021 04:41 wrote:

Oferuję:- wycinkę drzew,- zrąbkowane gałęzi z wywozem,- przygotowywanie działek pod inwestycję,- karczowanie pni,- usługi melioracyjne,- tr…

18.03.2021 11:20 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! ZDECYDOWANIE KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE od ręk…

14.03.2021 17:54 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. po likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadz…