wtorek 29.09.2020

Imieniny: Michała Michaliny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Często na granicy, a czasem... poza – Stand-up w Malczycach

Często na granicy, a czasem... poza – Stand-up w Malczycach

30.01. 2020

Zaprezentowany wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Malczycach Stand-up w wykonaniu Tomka Nowaczyka przyciągnął wielu widzów. Na wydarzenie sprzedano 150 biletów. Było inteligentnie, zabawnie i refleksyjnie - często na granicy, a czasem nawet daleko poza.

Przybyłych do sali widowiskowej malczyckiego GOKu powitała dyrektor Magdalena Kożuszko. – Życzę miłego oglądania i mam nadzieję, że sporej dawki uśmiechu. Zapraszam na program „Samotność Długodystansowca”  Tomka Nowaczyka.

Występ opowiadał m.in. o problemach biegacza, amatora. - To nie będzie występ tylko o bieganiu, bo poruszę również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania - wprowadzał w swój program widzów T. Nowczyk. Podczas widowiska padło również kilka gorzkich słów o współczesnej Polsce.

Zaraz po nim odbył się koncert punk- rock "bandy" z Wrocławia Ramole’s, która wykonuje utwory legendarnej grupy The Ramones, nie cofając się również przed tworzeniem polskich wersji tekstów oraz własnych aranżacji największych hitów punk rock-a. Swoim występem serwując ogromną energię.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny występ, podczas którego będzie możliwość ponownego obejrzenia Tomka Nowaczyka na malczyckiej scenie. 11 marca w GOK odbędzie się "Babiniec" z okazji Dnia Kobiet, podczas którego wystąpi Kabaret Czesuaf doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania, prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski czyli trzej fajni faceci i jedna fajna babka.

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne numery kabaretu to m.in. „Mowa nienawiści”, „Rośliny doniczkowe” i „BUC”.

Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Przyjęcie”, Są to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

(kb) / fot. kb, pz

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Chyba jaki burmistrz taka straż. W innych miastach już dawno polikwidowano ten dziwny twór i policja...
no i super a nie tylko piłka kopana w koło Macieju
jak dla mnie dzieciaki i tak się spotykają dosłownie wszędzie , więc po co dzielić te place na "pows...
A ja się pytam gdzie dzieci ze szkoły w Szczepanowie i Ciechowa? Czyżby zostały pominięte? Jakoś nie...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Artykuły sponsorowane

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.