sobota 04.12.2021

Imieniny: Barbary Krystiana

Fot. Gmina Malczyce Fot. Gmina Malczyce

Dyrektor przedszkola i żłobka w Malczycach odchodzi na zasłużoną emeryturę

Cz, 28.10.2021 13:20

Dla dyrektora Publicznego Przedszkola i Żłobka w Malczycach kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy nauczyciela i dyrektora jednostek oświatowych na terenie gminy. Natomiast zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Pani Grażyna Jędrzejewska-Choma odchodzi na emeryturę.


Dziś tj. 28 października w Publicznym Przedszkolu w Malczycach, podczas uroczystości pasowania na przedszkolaka, przedstawiciele władz Gminy Malczyce pożegnali i podziękowali Pani Grażynie za przepracowane lata. Wójt Gminy Malczyce Andrzej Niemiec oraz Sekretarz Gminy Beata Łuckiewicz-Kropska wręczyli Pani Dyrektor kwiaty, kosz podarunkowy oraz list gratulacyjny. Wyrażając tym samym ogromną wdzięczność za wieloletnią, bardzo owocną pracę, zaangażowanie oraz poświęcenie z jakimi wypełniała swoje obowiązki.

Pani Grażyna Jędrzejewska-Choma większość życia zawodowego poświęciła tworzeniu placówki przyjaznej dzieciom, edukującej i inspirującej, a także dającej im poczucie bezpieczeństwa i uczącej pozytywnych zachowań. Praca z dziećmi to ciężkie i odpowiedzialne zadanie. Pani Grażyna przepracowała w malczyckiej oświacie 40 lat, od 2002 roku obejmowała funkcję dyrektora w Publicznym Przedszkolu, w 2015 roku została również kierownikiem klubiku dziecięcego „Szczęśliwe Misie”, a od 2020 roku Dyrektorem Żłobka.

- Współpraca z Panią była dla Nas wyróżnieniem. Dziękujemy za wkładaną troskę i dbałość o funkcjonowanie jednostek oświatowych z terenu Gminy Malczyce oraz najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dziękujemy za uśmiech, pozytywną energię, czas, wiedzę i oddane serce. Życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Niech nadchodzący czas pozwoli na realizację planów i zamierzeń, które wcześniej ustępowały miejsca tym zawodowym - czytamy w informacji opublikowanej na stronie Gminy Malczyce.

(mpr)

 • 6
 • 28
 • 0
 • 0
 • 12
 • 1

powrót na górę

Najczęściej komentowane

 • Wiki powiedział(a) Więcej
  Przyjedź do Proszkowa zobaczysz jak wygląda "wizytówka" wsi 2 godziny temu.
 • SEBIX powiedział(a) Więcej
  TO SAMO DZIEJE SIĘ ZE SPERMĄ,TEŻ SĄ BRAKI 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  nie znam stawu w Proszkowie,ale jeśli chodzi o staw w Juszczynie, to nigdy nie wysychał i... 4 godziny temu.

Najnowsze artykuły

piątek / 03.12.2021 / 23:18

Dom Kultury zaprasza na grudniowe wydarzenia

Dom Kultury w Środzie Śląskiej przygotował na grudzień wiele kulturalnych nowości związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2021 15:53 wrote:

Witam. Szukam garażu do wynajęcia na terenie Środy Śląskiej. Nie musi mieć kanału. Potrzebuję do parkowania auta. Lokalizacja nie ważna, m…

26.11.2021 13:52 wrote:

Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Popiersia, …

16.11.2021 14:34 wrote:

VW Passat B5,1.9 Tdi,130 KM,kombi,po lifcie ,2002 r,przebieg 325 tys. km, czarny metalik,zadbany,stan techniczny bardzo dobry, serwisowany …

28.10.2021 17:18 wrote:

Kupię Auto  może być uszkodzone Tel 693544030…