niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Klub Odra Malczyce otrzymał dotację na modernizację boiska

Klub Odra Malczyce otrzymał dotację na modernizację boiska

Pn, 01.06.2020 17:08

Dofinansowanie w kwocie 20 000 zł Ludowy Klub Sportowy ODRA Malczyce otrzymał w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2020 r. ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.Klub wnioskował o przyznanie dotacji na modernizację boiska przy ul. Polnej. W ramach przyznanej dotacji zostanie wykonany system nawodnienia poprzez rozmieszczenie 24 zraszaczy po obwodzie oraz środku boiska. Zraszacze będą sterowane za pomocą sterownika, a dzięki odpowiedniemu programowi zapewnią dostateczną dawkę nawodnienia nawierzchni, a tym samym jak najlepszą wegetację. Dodatkowo wymienione zostanie ogrodzenie, rozbiórką istniejącego, murowanego podejmą się w ramach pracy społecznej członkowie zarządu, wolontariusze oraz osoby zrzeszone w Klubie Kibica. Stare ogrodzenie zastąpi nowe panelowe o łącznej długości 280 m.

- LKS Odra Malczyce! Mam nadzieję, że wszyscy zauważają jak bardzo zmienił się nasz klub na przestrzeni kilku lat. Oprócz zmian infrastrukturalnych na stadionie, podejścia działaczy klubowych oraz jakości prezentowanej gry, sukcesem jest powrót po 20 latach w szeregi zespołów ligi okręgowej. Dzięki takiemu oddaniu i zaangażowaniu możemy nie tylko cieszyć się z sukcesów sportowych, ale i pozyskanych środków zewnętrznych na infrastrukturę stadionu, która będzie służyć obecnym i kolejnym pokoleniom graczy i kibiców. Bardzo dziękuję zarządowi, trenerom, zawodnikom i oczywiście wiernym kibicom – podkreśla wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski.

(mpr) / fot. ugm
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... godzinę temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 2 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 3 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 3 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 3 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 4 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM