poniedziałek 05.06.2023

Imieniny: Bonifacego Waltera

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

    Dział: Malczyce czwartek, 07 lipiec 2022 17:18


Koncertowe Dni Malczyc. Wszystko zagrało jak trzeba [zdjęcia i wideo]

SkomentujPo dwuletniej pandemicznej przerwie, 2 lipca 2022 powróciła sztandarowa gminna impreza plenerowa jaką są Dni Malczyc. Organizacyjny trud się opłacił - dopisała frekwencja i pogoda. Dzieci mogły poszaleć na darmowych dmuchańcach i skorzystać z zabaw z animatorami - dorośli posłuchać muzycznych hitów i dobrze zjeść.


'


Popołudniowe atrakcje zaplanowane na ten dzień rozpoczęły widowiskowe pokazy strażackie połączone z promocją książki Adama Haładusa "Święty Florian naszym patronem", 12 już publikacji autora, który ze strażą pożarną związany jest od dziecka, a obecnie z miejscową OSP.

Część koncertową rozpoczął występ młodych muzyków z Jawora grających alternatywnego rocka - zespół MSV, który ma za sobą już kilka sukcesów, a w maju bieżącego roku został zwycięzcą Otwartego Nadkaczawskiego Przeglądu Zespołów Muzycznych.

Zanim na scenie pojawili się kolejni wykonawcy odbyły się pokazy strongman z udziałem Marcina Modrzejewskiego i Mariusza Pachuta. Wyczyny siłaczy przyciągnęły sporą grupę osób, które skorzystały z okazji, by sprawdzić swoje możliwości w przeróżnych sportowo-siłowych konkurencjach.

Po siłowych dokonaniach przyszedł czas na odpoczynek i relaks przy muzyce. Jako drugi w koncertowej części programu wystąpił wokalista i autor tekstów, Mirek Bieliński z zespołem. Gdy tylko rozpoczął się jego koncert, przed sceną zgromadziła się liczna grupa uczestników imprezy, do której dołączyli wyróżniający się w tłumie wierni fani artysty, czyli Fan Team Mirka.

Jako ostatni wystąpił legendarny zespół rockowy Oddział Zamknięty, który po 16 latach gościł ponownie w Malczycach. Muzycy zagrali naprawdę dobry, energetyczny koncert.  Zaprezentowali swoje największe przeboje, ale też nowsze utwory.

Tegoroczne Dni Malczyc, które można uznać za bardzo udane, zakończyły się wspólną zabawą nocną z DJ Pedroboksem.

Imprezę zorganizowali - Gmina Malczyce oraz Gminy Ośrodek Kultury i Sportu, a tak ją podsumował na portalu społecznościowym wójt Andrzej Niemiec: - Malczyce potrafią się bawić i w sobotę kolejny raz to udowodniliśmy. Dni Malczyc odbyły się jak należy. Pokazy strażackie, to pełen profesjonalizm. Strongmani pokazali klasę. Przy okazji okazało się nawet, że w naszej Gminie jest sporo siłaczy i niczym strongmani przenosili duże ciężary. Nasza gwiazda - Mirek Bieliński zrobił show, a razem z nim jego wierny fan klub, który w czerwonych koszulkach bawił się przy scenie. Oddział Zamknięty dał czadu, jak to ma w swoim stylu. Tego dnia w jednym miejscu było rekordowo dużo mieszkańców. Wszyscy w wyśmienitych nastrojach. Jedzenie było pyszne i w ogóle nic bym nie zmieniał gdybym mógł, bo po prostu było super. Za trud organizacji wszystkim serdecznie dziękuję. W sposób szczególny dziękuje mieszkańcom, którzy bawili się razem z nami. Następna taka impreza już za rok. I już teraz na nią zapraszam.

(rol)

przechwytywanie w trybie pelnoekranowym 2022 07 07 172442
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za organizacje dnia dziecka ale uwaga ludzie na scenie śpiewali ALKOHOLICZKA ...
Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

taxi stas

stihl