sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Malczyce czwartek, 07 lipiec 2022 17:18


Koncertowe Dni Malczyc. Wszystko zagrało jak trzeba [zdjęcia i wideo]
Po dwuletniej pandemicznej przerwie, 2 lipca 2022 powróciła sztandarowa gminna impreza plenerowa jaką są Dni Malczyc. Organizacyjny trud się opłacił - dopisała frekwencja i pogoda. Dzieci mogły poszaleć na darmowych dmuchańcach i skorzystać z zabaw z animatorami - dorośli posłuchać muzycznych hitów i dobrze zjeść.

Popołudniowe atrakcje zaplanowane na ten dzień rozpoczęły widowiskowe pokazy strażackie połączone z promocją książki Adama Haładusa "Święty Florian naszym patronem", 12 już publikacji autora, który ze strażą pożarną związany jest od dziecka, a obecnie z miejscową OSP.

Część koncertową rozpoczął występ młodych muzyków z Jawora grających alternatywnego rocka - zespół MSV, który ma za sobą już kilka sukcesów, a w maju bieżącego roku został zwycięzcą Otwartego Nadkaczawskiego Przeglądu Zespołów Muzycznych.

Zanim na scenie pojawili się kolejni wykonawcy odbyły się pokazy strongman z udziałem Marcina Modrzejewskiego i Mariusza Pachuta. Wyczyny siłaczy przyciągnęły sporą grupę osób, które skorzystały z okazji, by sprawdzić swoje możliwości w przeróżnych sportowo-siłowych konkurencjach.

Po siłowych dokonaniach przyszedł czas na odpoczynek i relaks przy muzyce. Jako drugi w koncertowej części programu wystąpił wokalista i autor tekstów, Mirek Bieliński z zespołem. Gdy tylko rozpoczął się jego koncert, przed sceną zgromadziła się liczna grupa uczestników imprezy, do której dołączyli wyróżniający się w tłumie wierni fani artysty, czyli Fan Team Mirka.

Jako ostatni wystąpił legendarny zespół rockowy Oddział Zamknięty, który po 16 latach gościł ponownie w Malczycach. Muzycy zagrali naprawdę dobry, energetyczny koncert.  Zaprezentowali swoje największe przeboje, ale też nowsze utwory.

Tegoroczne Dni Malczyc, które można uznać za bardzo udane, zakończyły się wspólną zabawą nocną z DJ Pedroboksem.

Imprezę zorganizowali - Gmina Malczyce oraz Gminy Ośrodek Kultury i Sportu, a tak ją podsumował na portalu społecznościowym wójt Andrzej Niemiec: - Malczyce potrafią się bawić i w sobotę kolejny raz to udowodniliśmy. Dni Malczyc odbyły się jak należy. Pokazy strażackie, to pełen profesjonalizm. Strongmani pokazali klasę. Przy okazji okazało się nawet, że w naszej Gminie jest sporo siłaczy i niczym strongmani przenosili duże ciężary. Nasza gwiazda - Mirek Bieliński zrobił show, a razem z nim jego wierny fan klub, który w czerwonych koszulkach bawił się przy scenie. Oddział Zamknięty dał czadu, jak to ma w swoim stylu. Tego dnia w jednym miejscu było rekordowo dużo mieszkańców. Wszyscy w wyśmienitych nastrojach. Jedzenie było pyszne i w ogóle nic bym nie zmieniał gdybym mógł, bo po prostu było super. Za trud organizacji wszystkim serdecznie dziękuję. W sposób szczególny dziękuje mieszkańcom, którzy bawili się razem z nami. Następna taka impreza już za rok. I już teraz na nią zapraszam.

(rol)

przechwytywanie w trybie pelnoekranowym 2022 07 07 172442

 • hahah powiedział(a) Więcej
  oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 3 godziny temu.
 • hehehe powiedział(a) Więcej
  Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 3 godziny temu.
 • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
  Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…