czwartek 01.12.2022

Imieniny: Natalii Eligiusza

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Malczyce czwartek, 07 lipiec 2022 17:18
 •  


Koncertowe Dni Malczyc. Wszystko zagrało jak trzeba [zdjęcia i wideo]

Po dwuletniej pandemicznej przerwie, 2 lipca 2022 powróciła sztandarowa gminna impreza plenerowa jaką są Dni Malczyc. Organizacyjny trud się opłacił - dopisała frekwencja i pogoda. Dzieci mogły poszaleć na darmowych dmuchańcach i skorzystać z zabaw z animatorami - dorośli posłuchać muzycznych hitów i dobrze zjeść.
Popołudniowe atrakcje zaplanowane na ten dzień rozpoczęły widowiskowe pokazy strażackie połączone z promocją książki Adama Haładusa "Święty Florian naszym patronem", 12 już publikacji autora, który ze strażą pożarną związany jest od dziecka, a obecnie z miejscową OSP.

Część koncertową rozpoczął występ młodych muzyków z Jawora grających alternatywnego rocka - zespół MSV, który ma za sobą już kilka sukcesów, a w maju bieżącego roku został zwycięzcą Otwartego Nadkaczawskiego Przeglądu Zespołów Muzycznych.

Zanim na scenie pojawili się kolejni wykonawcy odbyły się pokazy strongman z udziałem Marcina Modrzejewskiego i Mariusza Pachuta. Wyczyny siłaczy przyciągnęły sporą grupę osób, które skorzystały z okazji, by sprawdzić swoje możliwości w przeróżnych sportowo-siłowych konkurencjach.

Po siłowych dokonaniach przyszedł czas na odpoczynek i relaks przy muzyce. Jako drugi w koncertowej części programu wystąpił wokalista i autor tekstów, Mirek Bieliński z zespołem. Gdy tylko rozpoczął się jego koncert, przed sceną zgromadziła się liczna grupa uczestników imprezy, do której dołączyli wyróżniający się w tłumie wierni fani artysty, czyli Fan Team Mirka.

Jako ostatni wystąpił legendarny zespół rockowy Oddział Zamknięty, który po 16 latach gościł ponownie w Malczycach. Muzycy zagrali naprawdę dobry, energetyczny koncert.  Zaprezentowali swoje największe przeboje, ale też nowsze utwory.

Tegoroczne Dni Malczyc, które można uznać za bardzo udane, zakończyły się wspólną zabawą nocną z DJ Pedroboksem.

Imprezę zorganizowali - Gmina Malczyce oraz Gminy Ośrodek Kultury i Sportu, a tak ją podsumował na portalu społecznościowym wójt Andrzej Niemiec: - Malczyce potrafią się bawić i w sobotę kolejny raz to udowodniliśmy. Dni Malczyc odbyły się jak należy. Pokazy strażackie, to pełen profesjonalizm. Strongmani pokazali klasę. Przy okazji okazało się nawet, że w naszej Gminie jest sporo siłaczy i niczym strongmani przenosili duże ciężary. Nasza gwiazda - Mirek Bieliński zrobił show, a razem z nim jego wierny fan klub, który w czerwonych koszulkach bawił się przy scenie. Oddział Zamknięty dał czadu, jak to ma w swoim stylu. Tego dnia w jednym miejscu było rekordowo dużo mieszkańców. Wszyscy w wyśmienitych nastrojach. Jedzenie było pyszne i w ogóle nic bym nie zmieniał gdybym mógł, bo po prostu było super. Za trud organizacji wszystkim serdecznie dziękuję. W sposób szczególny dziękuje mieszkańcom, którzy bawili się razem z nami. Następna taka impreza już za rok. I już teraz na nią zapraszam.

(rol)

przechwytywanie w trybie pelnoekranowym 2022 07 07 172442

Najnowsze komentarze:
 • A. powiedział(a) Więcej
  Gdzie można przeczytać spisane i przetłumaczone "Glückliche Kindheit in Neumarkt... 45 minut temu.
 • Miśko powiedział(a) Więcej
  Śmiać się czy płakać? 3 godziny temu.
 • Wojtek powiedział(a) Więcej
  Adam ty 1,4 km drogi w Szczepanowie będziesz remontował przez 4 lata i to nie jest hejt tylko Fakt 6 godzin temu.
 • CoGdzie powiedział(a) Więcej
  Wojtek, przeczytaj jeszcze raz wklejony tekst. W Udaninie też jest mowa o etapowaniu (Odcinek 1,4... 10 godzin temu.
Komentarze najlepiej oceniane:
 • Wojewoda powiedział(a) Więcej
  Inaczej byś gadał, jakbyś przez tą kradzież wpadł autem do tego wykopu, albo by tam wpadło...
 • Woźnica powiedział(a) Więcej
  Wynika to z polityki i układów pana Rucińskiego. Każda okazja do łupienia mieszkańców jest...
 • Dodatki do węgla... powiedział(a) Więcej
  Przepraszam może nie na temat nieco ale dosyć ważne. Dlaczego trzeba będzie zapłacić po 100...

Lokalne ogłoszenia drobne

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

26.11.2022 10:52 wrote:

ZDECYDOWANIE płacę NAJLEPIEJ - SKUP ANTYKÓW - DOJEŻDŻAM - KUPIĘ ANTYKI ! Kupię stare Obrazy, Ikony, mniejsze Meble, Sztućce, Srebro, Plate…

24.10.2022 08:48 wrote:

Kupię garaż w Środzie Śląskiej. Stan techniczny bez znaczenia. Telefon kontaktowy 794 759 440.…

12.10.2022 08:57 wrote:

SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ OBRAZY - STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - SKUP ANTYKÓW - GOTÓWKA !!!!!!!!Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy…