środa 29.01.2020

Imieniny: Franciszka Jozefa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Mikołajki w Urzędzie Gminy Malczyce

Mikołajki w Urzędzie Gminy Malczyce

14.12. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W poniedziałek 9 grudnia najmłodszych mieszkańców gminy odwiedził św. Mikołaj. Spotkanie z wyczekiwanym przez dzieci gościem odbyło się po raz piąty w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Malczyce.

Organizatorem spotkania był wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, który punktualnie o godzinie 15:00 powitał wszystkich zebranych dziękując za liczne przybycie. W trakcie spotkania został rozstrzygnięty konkurs pn. "Napisz kartkę do Św. Mikołaja", w którym wzięło udział ponad 70 dzieci, które za pomocą najróżniejszych technik (wycinanki, wyklejanki, zdobienia z koralików, brokatu, cekinów, waty, nitek) przygotowały przepiękne kartki dla Mikołaja. 

W związku z dużą starannością włożoną w przygotowanie każdej z prac, postanowiono nagrodzić wszystkie dzieci bez wyjątku paczką ze słodkościami, które wręczał św. Mikołaj.

- Mikołajki tworzą niepowtarzalny klimat, a spotkanie ze św. Mikołajem przynosi wiele radości zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bardzo się cieszę, że mogliśmy w ten sposób wywołać uśmiechy na twarzach najmłodszych mieszkańców naszej gminy - mówi wójt Piotr Frankowski.

(gmal)

Więcej zdjęć

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację