niedziela 23.01.2022

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

Fot. Gmina Malczyce Fot. Gmina Malczyce

Mobilny Park Linowy. Nowa atrakcja w Malczycach

Pn, 13.12.2021 13:51
 •  

Dobra wiadomość, szczególnie dla najmłodszych mieszkańców. Na placu przy ul. 1-go Maja w Malczycach zamontowany został Mobilny Park Linowy.


Na montaż urządzeń gmina otrzymała dotację w wysokości 75.000,00 zł. Dofinansowanie zostało przyznane Uchwałą z dnia 17 czerwca 2021 r. przez Zarząd Stowarzyszenia Aglomeracji Wrocławskiej. Dzięki dodatkowym nakładom finansowym z budżetu gminy, w tym ze środków funduszu sołeckiego Malczyc, realizację inwestycji zaplanowano jeszcze w tym roku.

- Zadanie jest jeszcze w trakcie realizacji, w sobotę zamontowane zostały urządzenia, natomiast w dalszym ciągu trwają prace ziemne polegające na wyrównaniu terenu, dosypaniu piasku pod urządzenia oraz zasianiu trawy. Docelowo wykonane zostanie jeszcze ogrodzenie oraz zamontowane zostaną ławki, monitoring i lampa solarna - informują pracownicy Urzędu Gminy. - Zwracamy uwagę, że urządzenia nie zostały jeszcze w pełni oddane do użytku i prosimy o niekorzystanie z nich. Poinformujemy Państwa o oficjalnym odbiorze inwestycji i całkowitym oddaniu do użytkowania.

- Mobilny Park Linowy będzie odpowiednim miejscem i obiektem przeznaczonym do zbiorowej rekreacji. Jest to z pewnością innowacyjny i ciekawy sposób uzupełnienia przestrzeni publicznej. Wypromuje aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu przez najmłodszych mieszkańców - podkreślają urzędnicy.

(mpr)

dsc 0041

 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 3

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę

Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze:
 • Sam powiedział(a) Więcej
  Podziękujemy mu na wyborach. 25 minut temu.
 • Jarek powiedział(a) Więcej
  Ty jesteś ***......do granic możliwości ***ni.......i tyle co powiem debil jesteś  i nawet... godzinę temu.
 • Taki trochę JP powiedział(a) Więcej
  Jak dla mnie to powinna być robota dla Straży Miejskiej, a nie dla policji. Policja powinna... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…