Imieniny obchodzą:

    Dział: Malczyce poniedziałek, 24 czerwiec 2019 13:50


Na Pikniku Rodzinnym w Wilczkowie


Wiele rodzin spotkało się w sobotę 22 czerwca na terenie parku w Wilczkowie, by spędzić aktywnie czas na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez sołtysa i radę sołecką.






1 Comment

Było kolorowo i wesoło, a najwięcej atrakcji czekało na najmłodszych mieszkańców.

Dzieci, wspólnie z animatorami Żak – Ant, brały udział w licznych grach i zabawach. Było malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy z chustą, zawody sportowe, "szaleństwa" na dmuchańcach i poczęstunek - wata cukrowa, popcorn oraz dania z grilla.

Była też okazja popływać na kajakach, na przepływającej nieopodal rzeczce.

W pikniku udział wzięli również strażacy z miejscowej OSP, którzy przygotowali pokazy i oczywiście jak zawsze pomocni, tonizowali żar z nieba poprzez rozstawienie kurtyny wodnej.

Zdaniem uczestników była to sobota pełna wrażeń.

- Dziękuję bardzo wszystkim za zaangażowanie i pomoc. Pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury za zasponsorowanie malowania buzi. To dzięki niej na naszą imprezę przybyły wróżki, zwierzątka oraz wiele postaci z bajek. Dziękuję strażakom OSP Wilczków za pokaz i możliwość ochłodzenia się w ten ciepły dzień, a także radzie sołeckiej, pozostałym mieszkańcom i wszystkim przybyłym na to wydarzenie - podkreśla sołtys Katarzyna Obłońska.

(kb) / fot. ko i kb




 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Jesteśmy razem 33 lata – od 1992 roku!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.