wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Piotr Rejda i zespół  Żniwa. Koncert w GOK Malczyce

Piotr Rejda i zespół Żniwa. Koncert w GOK Malczyce

19.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W miniony piątek (15 listopada) na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach wystąpił średzki artysta Piotr Rejda wraz z zespołem Żniwa.

Najpierw zagrał zespół Żniwa. To duet łączący elementy folku, muzyki dawnej i współczesnej. Małżeństwo na scenie zaprezentowało utwory zagrane przy pomocy lutni, skrzypiec oraz fletu. Wspaniała muzyka, rytmiczne utwory i teksty piosenek pobudzające wyobraźnię pozwoliły przenieść się w świat starożytnych opowieści. Nieszczęśliwa miłość spowodowana wieloma sprzecznościami losu, intrygująca historia przetłumaczonej Belgijki, to tylko niektóre z utworów zaprezentowanych przez Lidię i Pawła Ulatowskich.

Na koniec tego nostalgicznego wieczoru odbył się koncert Piotra Rejdy zespołem, w skład  którego oprócz Lidii i Pawła Ulatowskich, wchodzi też basista Bartosz Lahutta. Występ Piotra skłonił odbiorców do przemyśleń, chwili zadumy i refleksji. Jego utwory często sprawiają wrażenie smutnych, lecz on twierdzi inaczej przekonując, że jest realistą, a w piosenkach przedstawia siebie i swoje poglądy na życie, podkreślając, że nie naucza. - Cieszę się, kiedy utwór nakłania do przemyśleń i wniosków – wyjaśnia Piotr Rejda.

Trzeba przyznać, że koncert miał wyjątkowy klimat, dlatego zapewne nie zabrakło gromkich braw i bisów.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację