Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Ukradł narzędzia z terenu budowy żłobka w Malczycach. Trafił do aresztu

Ukradł narzędzia z terenu budowy żłobka w Malczycach. Trafił do aresztu

19.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Jak informuje rzeczniczka średzkiej policji, po zaledwie kilku dniach 34-letni mieszkaniec  ponownie trafił do aresztu. Również i tym razem został zatrzymany w związku z przestępstwem przeciwko mieniu.

- Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego miesiąca na budowie żłobka na terenie gminy Malczyce. Policjanci ustalili, że sprawca najpierw pokonał zabezpieczenia znajdującej się tam metalowej skrzyni, a następnie zabrał elektronarzędzia. Jego łupem padło mienie w postaci m.in. piły łańcuchowej, szlifierek kątowych, pilarek, wiertarek oraz wkrętarek o łącznej wartości ponad 4 tysięcy złotych - informuje asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

W wyniku podjętych działań śledczy ustalili, że sprawcą kradzieży z włamaniem jest 34-letni mężczyzna. Ten sam, który kilka dni wcześniej został zatrzymany w związku z innymi przestępstwami przeciwko mieniu i któremu policjanci przedstawili zarzuty.

W miejscu zamieszkania mężczyzny podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili część przedmiotów pochodzących z przestępstwa. Kolejne elektronarzędzia funkcjonariusze odnaleźli w jednym z lombardów. Odzyskane mienie zostało zwrócone właścicielowi.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

- Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzut kradzieży w włamaniem. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu - podkreśla policjantka i dodaje, że przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) / fot. KPP

 

 
Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Do paki z nim jednej mendy mniej

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie wiem czy to warte 1500 zł przeciez to najtańsze narzędzia z marketu. Od razu widać jacy fachowcy tam robią. Powodzenia.

This comment was minimized by the moderator on the site

Czyli jak za 1500 to można kraść???I co ma cena narzędzi do fachowca ???

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację