sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. grahammasterton.pl / oficjalna strona internetowa Fot. grahammasterton.pl / oficjalna strona internetowa

Pisarz Graham Masterton odwiedzi Malczyce

Pn, 02.08.2021 14:58
 •  

Graham Masterton, światowej sławy pisarz, w piątek 6 sierpnia zawita do malczyckiej biblioteki na dworcu PKP. 


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graham Masterton urodził się w Edynburgu 16 stycznia 1946 roku. Jako autor horrorów zadebiutował w 1976 roku książką „Manitou”, na podstawie której po dwóch latach nakręcono film o tym samym tytule. Od tej pory Graham wydał ponad 40 horrorów i sto nowel. Książki, które napisał, zostały przetłumaczone na 18 języków. Jego żona miała polskie pochodzenie co sprawiło, że ceni Polskę i chętnie ją odwiedza. 

W dniach 2-8 sierpnia Masterton odwiedzi Dolny Śląska, a dokładniej Wiązów, Prusice, Malczyce i Wrocław. Wieczór autorski w Malczycach zaplanowano na 6 sierpnia na godz. 17.00. Osoby zainteresowane udziałem powinny zapisać się pod numerem telefonu 71 317 91 70. Jak informują pracownicy placówki jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Na uczestników czeka wiele atrakcji. Nie tylko rozmowa z pisarzem, ale również możliwość zakupu książek i otrzymania oryginalnej dedykacji. 

- Spotkanie odbywa się dzięki projektowi „Rozczytana Aglomeracja”, pilotowanemu przez Aglomerację Wrocławską. Biblioteka Publiczna nie ponosi żadnych kosztów. W spotkaniu weźmie udział tłumacz, przedstawiciel tejże aglomeracji. Serdecznie zapraszamy, Mistrz Horroru czeka na państwa ze swoimi najnowszymi książkami - zachęca Magdalena Kożuszko, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i przypomina, że biblioteka mieści się obecnie na I piętrze w niedawno wyremontowanym budynku dworca PKP w Malczycach. 

OLO

 • 13
 • 6
 • 0
 • 8
 • 0
 • 0

Dodatkowe informacje

 • Data wydarzenia: piątek, 06 sierpień 2021
 • Start wydarzenia: 17:00
 • Miejsce: Biblioteka na dworcu PKP - Malczyce

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • RWM powiedział(a) Więcej
  Panowie-proponuję wziąć flaszeczkę  a jak mało to dwie ,usiąść w spokojnym miejscu i dogadać się jak chłop z chłopem. godzinę temu.
 • Kristof powiedział(a) Więcej
  Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. godzinę temu.
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …