środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. Gmina Malczyce Fot. Gmina Malczyce

Sekretarz Gminy Malczyce Anna Świercz pożegnała się ze współpracownikami

Pn, 02.08.2021 13:30
 •  

Anna Świercz związana była z Gminą Malczyce od 2015 roku, w piątek 30 lipca zakończyła pracę na stanowisku sekretarza gminy.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od początku swojej przygody z urzędem w Malczycach dała się poznać jako osoba niezwykle pracowita, kompetentna, profesjonalna, a jednocześnie ciepła i serdeczna.

Współpracownicy wspominają i oceniają współpracę z sekretarz gminy jako bardzo dobrą. Anna Świercz nawiązała wspaniałe relacje koleżeńskie dbając jednocześnie o pracę i wykonywane obowiązki każdego z pracowników. Była nie tylko sekretarzem, ale kierownikiem urzędu dbającym nie tylko o jego prawidłowe funkcjonowanie, ale i o atmosferę pracy, przyjazne nastawienie i chęć niesienie pomocy. Nigdy nie zabrakło jej zapału i chęci do tworzenia naszego lokalnego samorządu. Związała się z naszą gminą całym sercem, a praca i pomoc dla mieszkańców, pracowników i osób pojawiających się na jej drodze sprawiała jej przyjemność.

– Aniu! Będzie nam Ciebie bardzo brakowało! Dziękujemy jeszcze raz za wszystko! Za cudowną współpracę, Twoje skuteczne działanie i obecność! W nowej pracy życzymy Ci nowych wyzwań, dobrych relacji i dalszych sukcesów! – koledzy i koleżanki z UG Malczyce.

Gmina Malczyce

dsc 0092 kopia

dsc 0100 kopia

 • 3
 • 7
 • 3
 • 0
 • 1
 • 3

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Pain T powiedział(a) Więcej
  O widzę logo, pewnie był konkurs. CZeka na nagrodę pewnie. 38 minut temu.
 • Beka powiedział(a) Więcej
  Od tamtego roku co miesiąc tacy jak Ty pisali, że zaszczepionym tydzień, dwa, może miesiąc i zejdą. Co chwila zmieniacie wersję, teraz czekasz?... 43 minut temu
 • Anonim powiedział(a) Więcej
  Myślisz że sanepid nie widział tego bałaganu? Lepiej było cicho siedzieć i się nie skarżyć bo warunki nie są aż takie złe? Ludzie nie... 49 minut temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…