środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. Gmina Malczyce Fot. Gmina Malczyce

Pół wieku razem! Złote Gody Państwa Stachów

Pn, 12.07.2021 13:37

Państwo Bogumiła i Andrzej Stachów ponad pół wieku temu stanęli na ślubnym kobiercu, w minioną sobotę w Urzędzie Gminy Malczyce świętowali Złote Gody. Było uroczyste spotkanie w gronie najbliższych, życzenia, upominki i wspomnienia. Małżonkowie ze wzruszeniem wzajemnie podziękowali sobie za dotychczas zgodne szczęśliwe i trwałe małżeństwo.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jubilaci zostali odznaczeni medalami Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie, które wręczył im wójt gminy Malczyce Andrzej Niemiec.

Pani Bogumiła i Pan Andrzej pobrali się 3 lipca 1971 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Malczycach, mają dwóch synów i cztery wspaniałe wnuczki. Pani Bogumiła cierpliwie wspiera męża w jego pasji jaką jest modelarstwo. Hobby Pana Andrzeja jest inspirujące i związane sercem z Malczycami. W ostatnim czasie stworzył makietę Dworca PKP w Malczycach, którą być może, już wkrótce będzie mogła zobaczyć szersza widownia. Rodzina zgodnie podkreśla, że „niezły z niego model”.

Małżonkowie darzą się wzajemnie ogromnym szacunkiem i uczuciem, którego byliśmy świadkami.

Życzymy kolejnych wielu wspaniałych wspólnych lat życia spędzonych w zdrowiu i pomyślności!

rol / Gmina Malczyce

 • 7
 • 13
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Woytek Kopacz powiedział(a) Więcej
  Anno i Wiktorze to dzięki waszej przychylności i pomocy wiele inicjatyw obywatelskich doszlo do szczęśliwego finalu. Dziękuję za 21 lat... 57 minut temu.
 • Tak sobie myśle powiedział(a) Więcej
  Powiadasz ze zanles wielu takich..pewnie sami dobrowolnie zgodzili się być szczurami laboratoryjnymi i teraz jest jak jest...ale dobrze oby jak... 2 godziny temu.
 • Marek powiedział(a) Więcej
  A jak pisał burmistrz do starosty zeby cos z tym zrobil to powiat przeprosin chcial ze nie ich punkt. To w koncu kto tym zarzadza i czy Burdzy ktory... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…