niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Poseł Michał Jaros z wizytą w gminie Malczyce

Poseł Michał Jaros z wizytą w gminie Malczyce

Pn, 04.11.2019 11:08

28 października odbyło się spotkanie wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego z posłem na Sejm RP Michałem Jarosem.Michał Jaros odniósł się do kwestii samych wyborów i złożył serdeczne podziękowania mieszkańcom za zaufanie i poparcie wyborcze, dzięki któremu może dalej reprezentować interesy takich gmin jak Malczyce w parlamencie. Poseł zapewnił o dalszej, owocnej współpracy i pomocy parlamentarnej we wszelkich działaniach podejmowanych przez Urząd Gminy Malczyce. Jak zaznaczył, jesteśmy pierwszą gminą, do której wybrał się po wyborach, aby osobiście złożyć podziękowania.

- Chciałbym przede wszystkim podziękować mieszkańcom i mieszkankom gminy Malczyce, którzy w ostatnich wyborach oddali na mnie swój głos. Zapewniam Państwa, że jest to dla mnie wielkie zobowiązanie wobec gminy Malczyce, która zawsze może liczyć na moją pomoc i wsparcie merytoryczne w codziennym realizowaniu swoich zadań statutowych  – podsumował Michał Jaros, poseł na Sejm RP IX kadencji.

Gmina Malczyce
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 41 minut temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... godzinę temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 2 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 2 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 3 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 4 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM