wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Poseł Michał Jaros z wizytą w gminie Malczyce

Poseł Michał Jaros z wizytą w gminie Malczyce

04.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

28 października odbyło się spotkanie wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego z posłem na Sejm RP Michałem Jarosem.

Michał Jaros odniósł się do kwestii samych wyborów i złożył serdeczne podziękowania mieszkańcom za zaufanie i poparcie wyborcze, dzięki któremu może dalej reprezentować interesy takich gmin jak Malczyce w parlamencie. Poseł zapewnił o dalszej, owocnej współpracy i pomocy parlamentarnej we wszelkich działaniach podejmowanych przez Urząd Gminy Malczyce. Jak zaznaczył, jesteśmy pierwszą gminą, do której wybrał się po wyborach, aby osobiście złożyć podziękowania.

- Chciałbym przede wszystkim podziękować mieszkańcom i mieszkankom gminy Malczyce, którzy w ostatnich wyborach oddali na mnie swój głos. Zapewniam Państwa, że jest to dla mnie wielkie zobowiązanie wobec gminy Malczyce, która zawsze może liczyć na moją pomoc i wsparcie merytoryczne w codziennym realizowaniu swoich zadań statutowych  – podsumował Michał Jaros, poseł na Sejm RP IX kadencji.

Gmina Malczyce

 

 
Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Poseł Jaros, nie inaczej, wprost urzeka wdzięcznością za każdy oddany głos:) W gminie Malczyce jednak zwyciężył PiS, który przez najbliższe cztery lata będzie miał w Sejmie większość, więc zapewnienia pana posła mocno mi kurtuazją zalatują;)

This comment was minimized by the moderator on the site

A czy pan poseł pozabierał ze sobą swoje powyborcze plakaty, które jeszcze gdzie-niegdzie dyndają smętnie na wietrze, na płotach i słupach?

This comment was minimized by the moderator on the site

Teraz wójt nie wymyje ręki po takim uścisku, będzie brylował w towarzystwie będzie opowiadał hej ludzie czy Wy wiecie kto dotknął mojej ręki ha ha i to by było tyle na temat jego osiągnięć

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację