niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

To był mecz! Historyczne starcie drużyn z Malczyc i Środy Śląskiej (zdjęcia i wideo)

To był mecz! Historyczne starcie drużyn z Malczyc i Środy Śląskiej (zdjęcia i wideo)

N, 03.11.2019 20:01

Chociaż kibice z Malczyc mieli apetyt na zwycięstwo, a co najmniej remis, niestety musieli obejść się smakiem i zadowolić jedną honorową bramką.Derbowe powiatowe starcie lokalnych drużyn, które miało miejsce 26 października w Malczycach miało niewątpliwe historyczne znaczenie. Po ponad 20 latach awansująca do ligi okręgowej drużyna LKS Odra Malczyce zagrała "u siebie" z MLKS Polonia Środa Śląska.

Zdaniem kibiców spotkanie było "wyrównane" w pierwszej połowie meczu. W drugiej, przeważały Malczyce, które zdobyły upragnionego gola po rzucie karnym. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Polonii.

Bramki dla zespołów zdobyli:

Polonia Środa Śląska: Kamil Liberek, Adam Andrusiak

Odra Malczyce: Paweł Strożek

Więcej informacji TUTAJ

(rol) / fot. mw

Transmisja na żywo z meczu:
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 13 minut temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 33 minut temu
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 2 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 2 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM