niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Tak świętowali Seniorzy z Gminy Malczyce

Tak świętowali Seniorzy z Gminy Malczyce

Pt, 01.11.2019 20:52

W tym roku gospodarzem Gminnego Dnia Seniora było sołectwo Kwietno. Spotkanie odbyło się 25 października w świetlicy wiejskiej. Wspólnie, przy zastawionych stołach i muzyce, bawiło się około 70 osób.Wydarzenie rozpoczęto od oficjalnych przemówień oraz życzeń kierowanych w stronę najstarszych mieszkańców gminy Malczyce z okazji przypadającego w październiku Dnia Seniora. – Organizowane przez nas spotkanie na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń i mam nadzieję, że Seniorzy z niecierpliwością na nie czekają. Organizując Gminy Dzień Seniora chcemy pokazać, jak ważni są dla nas najstarsi mieszkańcy  – mówiła Magdalena Kożuszko, dyr. Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach.

- Ogromnie się cieszę, że w naszej małej gminie  jest tylu Seniorów cieszących się dobrym zdrowiem.   Aktywnych seniorów, którym organizując dzisiejsze spotkanie wychodzimy naprzeciw z ciekawą rozrywką i możliwością spędzenia wspólnie czasu. Mam nadzieję, że z roku na rok będzie Was coraz więcej –  dodał Piotr Frankowski, wójt gminy Malczyce.

Dyrektor GOKu przeczytała gościom „Odę do starości” życząc im przy tym dużo zdrowia, co  podkreśliło wspólnie odśpiewane 100 lat.

Nie zabrakło dobrej zabawy, tańców i wspólnych przyśpiewek. O oprawę muzyczną zadbał Bogdan Sułkowski.

Tegoroczna edycja Dnia Seniora została organizowana przez wójta Gminy Malczyce Piotra Frankowskiego i dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach Magdalenę Kożuszko.

(kb) / fot. kb
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 16 minut temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 36 minut temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 2 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 2 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM