poniedziałek 28.09.2020

Imieniny: Luby Waclawa

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Tak świętowali Seniorzy z Gminy Malczyce

Tak świętowali Seniorzy z Gminy Malczyce

01.11. 2019

W tym roku gospodarzem Gminnego Dnia Seniora było sołectwo Kwietno. Spotkanie odbyło się 25 października w świetlicy wiejskiej. Wspólnie, przy zastawionych stołach i muzyce, bawiło się około 70 osób.

Wydarzenie rozpoczęto od oficjalnych przemówień oraz życzeń kierowanych w stronę najstarszych mieszkańców gminy Malczyce z okazji przypadającego w październiku Dnia Seniora. – Organizowane przez nas spotkanie na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń i mam nadzieję, że Seniorzy z niecierpliwością na nie czekają. Organizując Gminy Dzień Seniora chcemy pokazać, jak ważni są dla nas najstarsi mieszkańcy  – mówiła Magdalena Kożuszko, dyr. Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach.

- Ogromnie się cieszę, że w naszej małej gminie  jest tylu Seniorów cieszących się dobrym zdrowiem.   Aktywnych seniorów, którym organizując dzisiejsze spotkanie wychodzimy naprzeciw z ciekawą rozrywką i możliwością spędzenia wspólnie czasu. Mam nadzieję, że z roku na rok będzie Was coraz więcej –  dodał Piotr Frankowski, wójt gminy Malczyce.

Dyrektor GOKu przeczytała gościom „Odę do starości” życząc im przy tym dużo zdrowia, co  podkreśliło wspólnie odśpiewane 100 lat.

Nie zabrakło dobrej zabawy, tańców i wspólnych przyśpiewek. O oprawę muzyczną zadbał Bogdan Sułkowski.

Tegoroczna edycja Dnia Seniora została organizowana przez wójta Gminy Malczyce Piotra Frankowskiego i dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach Magdalenę Kożuszko.

(kb) / fot. kb

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Wójt nie przyszedł bo nie potrafi się bawić bo cytując klasyka "pić to cza umić" A on by się napił i znowu policjantów by znieważył i wszczynał by awantury bo on wielki wójt

This comment was minimized by the moderator on the site

Brawo seniorzy ??

This comment was minimized by the moderator on the site

Brawo seniorzy??

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak zwykle nasz gospodarz jest strasznie wylewny i cytując: "Mam nadzieję, że z roku na rok będzie Was coraz więcej – dodał Piotr Frankowski, wójt gminy Malczyce". Szkoda, że On nie spełnia tych warunków i będzie musiał odejść z tego urzędu.

This comment was minimized by the moderator on the site

Zawsze razem z seniorami bawili się sołtysi i rady sołeckie. A na zdjęciach ani jednego sołtysa nie widzę. Czyżby, znając wójta, nie zostali zaproszeni?

This comment was minimized by the moderator on the site

Impreza przednia było super a po co ci kolego kolezanko ci z rady sołeckiej te same zgredy od kilku lat przy korycie te grycze, libory dudzinskie itp.bylo fajnie i bez nich,tak trzymac.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Dfggeedfghsfgdggfd skomentował/a Gminne stypendia dla najlepszych
To jego kapuś donosiciel i konfident, dlatego go wciska
Brawo Polonia! Super meczycho! Wielkie brawa też dla autora newsa - fajna relacja i zdjęcia profesk...
Autobus można też od razu nazwać CoronaCovidBus. Dzięki ... już raz na 2 tyg jak przyjdę na stadion...
zostań milicjantem i czepiaj się ludzi za brak kagańca lub sam miej go na twarzy-NIGDY trzeba być sz...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.