środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Wkrótce Rewir Dzielnicowych w Malczycach zmieni siedzibę

Wkrótce Rewir Dzielnicowych w Malczycach zmieni siedzibę

Cz, 25.02.2021 12:25
 •  

Od 1 marca br. Rewir Dzielnicowych w Malczycach zmieni swoją siedzibę. Policjanci rozpoczną służbę w pomieszczeniach nowo wyremontowanego budynku dworca należącego do PKP.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedmiotowa inicjatywa mogła zostać zrealizowana dzięki Programowi Inwestycji Dworcowych PKP S.A, który zakłada tworzenie wystandaryzowanych, charakteryzujących się wysoką jakością dworców kolejowych, dostosowanych do potrzeb pasażerów oraz systemu transportowego, a jednocześnie odpowiadających uwarunkowaniom lokalnym.

W myśl tego programu dworce kolejowe mają odpowiadać realnym potrzebom lokalnych społeczności, zapewniając funkcje związane ze zmianą środków transportu, tak by skłonić podróżnych do korzystania z kolei.

Stad lokalizacja siedziby dzielnicowych w budynku dworca ma istotne znaczenie dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa podróżujących.

Zmiana siedziby Rewiru Dzielnicowych jest odpowiedzią zarówno na potrzeby funkcjonariuszy, jak też na oczekiwania społeczności lokalnej.

Warunki pracy policjantów zdecydowanie się poprawią. Oprócz pomieszczeń służbowych dysponować będą pomieszczeniami technicznymi, zapleczem socjalnym i sanitarnym.

Lepsze będą też warunki obsługi interesantów. Mieszkańcy będą mieć możliwość załatwiania spraw w warunkach spełniających należyte standardy.

Obecnie doposażane są nowe pomieszczenia.

Nowa siedziba Rewiru Dzielnicowych w Malczycach będzie się mieścić w budynku dworca PKP, który znajduje się przy ulicy Dworcowej 7. Rewir Dzielnicowych czynny będzie zgodnie z grafikiem pełnienia służby przez policjantów. W przypadku zamknięcia hali dworca petenci będą mogli korzystać z wejścia od strony zachodniej.

 Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej
fot. Gmina Malczyce

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Woytek Kopacz powiedział(a) Więcej
  Anno i Wiktorze to dzięki waszej przychylności i pomocy wiele inicjatyw obywatelskich doszlo do szczęśliwego finalu. Dziękuję za 21 lat... 48 minut temu.
 • Tak sobie myśle powiedział(a) Więcej
  Powiadasz ze zanles wielu takich..pewnie sami dobrowolnie zgodzili się być szczurami laboratoryjnymi i teraz jest jak jest...ale dobrze oby jak... godzinę temu.
 • Marek powiedział(a) Więcej
  A jak pisał burmistrz do starosty zeby cos z tym zrobil to powiat przeprosin chcial ze nie ich punkt. To w koncu kto tym zarzadza i czy Burdzy ktory... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…