środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Wójt Piotr Frankowski w sprawie SPZOZ w Malczycach

Wójt Piotr Frankowski w sprawie SPZOZ w Malczycach

Pt, 28.09.2018 15:39
 •  

Szanowni Państwo! Zarządzanie gminą jest wielką odpowiedzialnością za sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu oraz samymi mieszkańcami, którzy przede wszystkim chcą czuć się bezpiecznie we własnym domu, własnej gminie.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Takie poczucie bezpieczeństwa daje między innymi pewność  uzyskania pomocy medycznej w trudnych sytuacjach życiowych. Niestety w ostatnim czasie niektóre osoby celowo i z premedytacją wprowadzają niepotrzebny chaos i poruszenie wśród pacjentów SPZOZ Malczyce rozpowszechniając nieprawdziwe informacje oraz wchodząc osobiście w konflikty z pracownikami naszej przychodni. Wykorzystując płaszczyznę mediów społecznościowych szkodzą interesom przychodni. Najsmutniejsze jest to, że są to osoby piastujące funkcje zaufania publicznego, których nadrzędnym celem powinno być dobro swoich mieszkańców a nie wykorzystywanie ich do  własnych celów.

Drodzy Pacjenci SPZOZ Malczyce

Nasza przychodnia działa i będzie działać coraz lepiej, a wszelkie zmiany jakie są prowadzone w ramach jej funkcjonowania czynione są z myślą o pacjentach. Niestety niekiedy w ramach takich działań podejmowane są decyzje personalne, które powodują weryfikację kompetencji poszczególnych osób i zmiany na stanowiskach. Jest to zawsze przykre, ale nie może powodować wśród osób dotkniętych tymi zmianami postaw agresywnych i szkodliwych dla interesów naszej placówki i nie upoważnia nikogo do rozpowszechniania nieprawdziwych informacji.

Chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszej rehabilitacji. Gdyż nie ma żadnych planów ani nie zostały podjęte żadne kroki, których celem miałoby być nieświadczenie takiej usługi.

Chciałbym również nadmienić i zdementować to, iż planujemy sprzedaż naszej placówki co jest absurdalnym pomysłem przekazywanym w celu wywołania niepotrzebnego poruszenia wśród pacjentów. Moim celem jest, by SPZOZ Malczyce działał jak najlepiej. W związku z tym podjąłem już pierwsze kroki prowadzące do budowy nowego Publicznego Ośrodka  Zdrowia w Malczycach, który będzie dostosowany do wszelkich norm jakości obiektów spełniających funkcje publicznego ośrodka zdrowia.

Szanowni Państwo

Więcej informacji dotyczących funkcjonowania SPZOZ Malczyce możecie uzyskać na spotkaniu, które organizuje pan kierownik SPZOZ Malczyce Mateusz Olkowski wraz z pracownikami w dniu 05.10.2018 roku o godzinie 18.00 w malczyckim GOK mieszczącym się przy ulicy Sienkiewicza. Zapraszam na to spotkanie również we własnym imieniu.

Wójt gminy Malczyce

Piotr Frankowski

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Woytek Kopacz powiedział(a) Więcej
  Anno i Wiktorze to dzięki waszej przychylności i pomocy wiele inicjatyw obywatelskich doszlo do szczęśliwego finalu. Dziękuję za 21 lat... 35 minut temu.
 • Tak sobie myśle powiedział(a) Więcej
  Powiadasz ze zanles wielu takich..pewnie sami dobrowolnie zgodzili się być szczurami laboratoryjnymi i teraz jest jak jest...ale dobrze oby jak... godzinę temu.
 • Marek powiedział(a) Więcej
  A jak pisał burmistrz do starosty zeby cos z tym zrobil to powiat przeprosin chcial ze nie ich punkt. To w koncu kto tym zarzadza i czy Burdzy ktory... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…