Ujme to w sposób jasny bo ciemnota spoleczna jest wszechobecna na terenie kraju pl a ni ten pan ani drugi pan nie jest wart tego stołka musi przyść czlowiek sercem oddany sluzbie znajacy wspólczesne potrzeby ludzkie a nie branie kasy za siedzenie ja nie pójde glosować moj czas jest zbyt cenny pozdrawiam siebie
-
Ten komentarz nie został opublikowany.Trzeba wybrac twgo co mniejsze Pieniadze bedzie brał. A w Legnickim Polu maja MEGAA ROZRZUT. Link do artykułu http://legnickiepole.eu/using-joomla/extensions/components/content-component/article-categories/688-gruba-kasa-kadzieli?fbclid=IwAR3sbfx9ZrWo8rbKiae6u4b2q7J8LITlt4eZ77LRGk-UYIb_ia2IaUHSHao
-
Ten komentarz nie został opublikowany.Ja sie ostanio dowiedziałem ze komisarz Marcin M zatrudnia do gminy znajomych swoich znajomych. (Dziewczyny która jeszcze szkoly nie skonczyla). Smieje sie z tego ludzia w oczy bo nikt mu nic nie zrobi bo jest z nadania. Naszczescie ludzie w malczycach głupi nie sa.
-
Ten komentarz nie został opublikowany.W poniedzialek rano w malczycach zaczyna byc slyszalny kwik odrywanych ryji od koryta. Pan Legnickie Pole wraz ze swoja kolezanka z Kwietna wraca do siebie po druzgocacej porazce, Becia nie dostanie etatu w Gminie choc pluła jadem w trakcie wyborow na kazdego kandydata.Marzy mi sie by nowy pan wójt ujawnil czas rzadow i rozliczyl Pana Legnickie pole za czas jego rzadow w Malczycach i wystawil rachunek. Mysle ze znajdzie sie sporo smaczkow o ktorych ludzie powinni wiedziec. No i nowy wujt musi sie pokazac ma malo czasu.
-
-