Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Gałowski Targ Rękodzieła i Smaków już w sobotę

Gałowski Targ Rękodzieła i Smaków już w sobotę

20.05. 2020

23 maja 2020 r. w godzinach od 12:00-19:00 na terenie Zespołu Pałacowo – Parkowego w Gałowie w gminie Miękinia odbędzie się Targowisko Rękodzieła i Smaków. Oczywiście ze względu na panującą sytuację epidemiczną wymagane jest przestrzeganie środków ochrony sanitarnej i bezpieczeństwa zdrowotnego.

Pamiętajcie zatem, aby wchodząc na teren Zespołu Pałacowo – Parkowego obowiązkowo założyć maseczki ochronne i rękawiczki, przy wejściu od ul. Wrocławskiej 1 będzie możliwość skorzystania z płynu do dezynfekcji rąk, przy stoisku mogą przebywać maksymalnie dwie osoby kupujące, zachowując bezpieczny odstęp minimum 2 metrów oraz obowiązuje zakaz dotykania wystawianych produktów spożywczych, z kolei wystawcy zobowiązani zostali do zachowania bezpiecznego odstępu między stanowiskami.

Spacerując po terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego będzie można spotkać swoich ulubionych wystawców,
a będą to m.in.:

Agata Marcinkowska – Ceramika artystyczna i użytkowa Mano Ceramiks.
Aleksander Sokołowski – Stolarstwo artystyczne i użytkowe z rodzimych gatunków drewna.
Justyna Jarząb – Pracownia Koty – poduchy, zabawki, maseczki, poszewki z aplikacjami, czapeczki i mnóstwo przeróżnych ciekawych rzeczy szytych przez Justynę nadających się na prezent oraz do codziennego użytku
Ela Mazan – przepiękne Anioły z masy solennej i nie tylko, przepiękne kartki okolicznościowe , ozdoby z kwiatów na stół, do zawieszenia i wiele ciekawych ręcznie robionych rzeczy.
Anna Szlączka – Owoce Lutyni – pewnie będzie można zaopatrzyć się w pyszny chleb, chałki, dżemy niskosłodzone lub bez cukru, soki, ciasto.
Agnieszka i Kamil Kijewscy – Ceramika użytkowa i artystyczna zapewne będzie można kupić piękne kubeczki, cukiernice, patery, ozdoby na lodówkę do zawieszenia na okno dzwoneczki itp.
Janusz Szwiec - Stolarstwo artystyczne – wyroby dekoracyjne i użytkowe z drewna. Przetwory Ścinawskie – będą szparagi w zalewie miodowej białe i zielone, sałatki, buraczki kiszone, ogórki i patisony.
Katarzyna Bobra – Dekoratornia For You – ręcznie malowane chusty, obrazy na płótnie i deskach, biżuteria drewniana i wiele ciekawych rzeczy przydatnych do codziennego użytku i jako dekoracje.
Maciejowy Sad z Lutyni – przyjedzie z przetworami, owocami, sokami.
Sylwia i jej przepyszne sery z mleka krowiego – sery białe smakowe, będzie można na miejscu spróbować oraz posłuchać jak i z czego są robione.
Papa Weed – konopne herbatki do nabycia na stoisku.
Kosze z przetworami z Krainy Łęgów Odrzańskich, które mogą być doskonałym prezentem na Dzień Matki.

Zapraszamy Was serdecznie w imieniu organizatorów!

(kb)

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Panowie prezenty sobie wreczaja, plawia sie w samozachwycie a na Dzialkowej cala porecz drewnianego ...
Następny z przemowa starosta. Społeczność, w której żyje nazywa "zbieraniną", co za dzban. Uczciwy ...
Na pohybel - Platformie Obywatelskiej.

Lokalne ogłoszenia drobne

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…

14.05.2020 06:33 wrote:

Wykonam usługi spawalnicze (płoty, bramy, schody ,konstrukcje stalowe, zabudowy, stoły itp.) Jestem mobilny więc prace mogę wykonać w ter…