środa 03.03.2021

Imieniny: Maryny Kunegundy

Gałowski Targ Rękodzieła i Smaków już w sobotę

Gałowski Targ Rękodzieła i Smaków już w sobotę

Śr, 20.05.2020 14:58

23 maja 2020 r. w godzinach od 12:00-19:00 na terenie Zespołu Pałacowo – Parkowego w Gałowie w gminie Miękinia odbędzie się Targowisko Rękodzieła i Smaków. Oczywiście ze względu na panującą sytuację epidemiczną wymagane jest przestrzeganie środków ochrony sanitarnej i bezpieczeństwa zdrowotnego.Pamiętajcie zatem, aby wchodząc na teren Zespołu Pałacowo – Parkowego obowiązkowo założyć maseczki ochronne i rękawiczki, przy wejściu od ul. Wrocławskiej 1 będzie możliwość skorzystania z płynu do dezynfekcji rąk, przy stoisku mogą przebywać maksymalnie dwie osoby kupujące, zachowując bezpieczny odstęp minimum 2 metrów oraz obowiązuje zakaz dotykania wystawianych produktów spożywczych, z kolei wystawcy zobowiązani zostali do zachowania bezpiecznego odstępu między stanowiskami.

Spacerując po terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego będzie można spotkać swoich ulubionych wystawców,
a będą to m.in.:

Agata Marcinkowska – Ceramika artystyczna i użytkowa Mano Ceramiks.
Aleksander Sokołowski – Stolarstwo artystyczne i użytkowe z rodzimych gatunków drewna.
Justyna Jarząb – Pracownia Koty – poduchy, zabawki, maseczki, poszewki z aplikacjami, czapeczki i mnóstwo przeróżnych ciekawych rzeczy szytych przez Justynę nadających się na prezent oraz do codziennego użytku
Ela Mazan – przepiękne Anioły z masy solennej i nie tylko, przepiękne kartki okolicznościowe , ozdoby z kwiatów na stół, do zawieszenia i wiele ciekawych ręcznie robionych rzeczy.
Anna Szlączka – Owoce Lutyni – pewnie będzie można zaopatrzyć się w pyszny chleb, chałki, dżemy niskosłodzone lub bez cukru, soki, ciasto.
Agnieszka i Kamil Kijewscy – Ceramika użytkowa i artystyczna zapewne będzie można kupić piękne kubeczki, cukiernice, patery, ozdoby na lodówkę do zawieszenia na okno dzwoneczki itp.
Janusz Szwiec - Stolarstwo artystyczne – wyroby dekoracyjne i użytkowe z drewna. Przetwory Ścinawskie – będą szparagi w zalewie miodowej białe i zielone, sałatki, buraczki kiszone, ogórki i patisony.
Katarzyna Bobra – Dekoratornia For You – ręcznie malowane chusty, obrazy na płótnie i deskach, biżuteria drewniana i wiele ciekawych rzeczy przydatnych do codziennego użytku i jako dekoracje.
Maciejowy Sad z Lutyni – przyjedzie z przetworami, owocami, sokami.
Sylwia i jej przepyszne sery z mleka krowiego – sery białe smakowe, będzie można na miejscu spróbować oraz posłuchać jak i z czego są robione.
Papa Weed – konopne herbatki do nabycia na stoisku.
Kosze z przetworami z Krainy Łęgów Odrzańskich, które mogą być doskonałym prezentem na Dzień Matki.

Zapraszamy Was serdecznie w imieniu organizatorów!

(kb)
powrót na górę
 • Jasność powiedział(a) Więcej
  Ta SM tak serio??? W Dacię do bagażnika wejdzie im pies, lub na stare koce na tylne siedzenia... wystarczy... 9 minut temu.
 • azorek powiedział(a) Więcej
  z-ca komendanta sm i wszystko jasne-genialna porada...ciekawe skad ona wie czy za chwile pies sie czegoś nie... 28 minut temu.
 • eco powiedział(a) Więcej
  Bardzo dobra wiadomość. Nasze dzieci zasługują na lepszy czysty świat! 55 minut temu.
 • JURI BOJKA powiedział(a) Więcej
  kiedyś tej patologii sm nie było i był spokój jak oni się pojawili zawsze są jakieś kłopoty,kase... godzinę temu.
 • Adam powiedział(a) Więcej
  Xxxx napisał:
  Niech zrobią porządek że skrzyżowaniem ZUS ul. Kolejowa/Szczepanów/Jastrzębce. Znaki jakie są, każdy...
  godzinę temu.
 • JURI BOJKA powiedział(a) Więcej
  najlepiej niech kundle parszywe latają wolne aż dojdzie do tragedii  godzinę temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Miękinia

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

0
RAZEM