wtorek 26.10.2021

Imieniny: Lucjana Ewarysta

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Na terenie gminy Miękinia wystartowała jedna z największych inwestycji!

Wt, 20.04.2021 22:02
 •  

Rozpoczęła się budowa Panattoni Park Wrocław West Gate. Kompleks powstaje w gminie Miękinia i jest to jedna z największych tego typu inwestycji w rejonie.  


Panattoni to lider nieruchomości przemysłowych w Europie. We Wrocławiu ma on już cztery kompleksy. Trwa budowa piątego, który powstanie w gminie Miękinia. Park będzie składał się z dwóch budynków o docelowej powierzchni 46 900 m kw. Lokalizacja na zachód od stolicy regionu zapewni firmie dostęp do najważniejszych połączeń drogowych – autostrady A4, drogi ekspresowej S3, czy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a także lotniska międzynarodowego oraz granic z Czechami i Niemcami. 

Obecnie trwa realizacja pierwszej fazy inwestycji, tj. budowa obiektu o powierzchni 17 600 m kw., której finalizacja przewidziana jest na wrzesień 2021 r. Atrakcyjna perspektywa dla działalności krajowej i międzynarodowej przyciągnęła jednego z europejskich liderów produktywności i innowacji w branży opakowań – firmę Schumacher Packaging. Producent opakowań z tektury falistej i litej już we wrześniu zajmie 5670 m kw. Ze względu na lokalizację, a także rozwiązania projektowe hal, park przeznaczony jest zarówno dla lokalnych producentów, operatorów logistycznych, jak i dużych międzynarodowych przedsiębiorstw.

- Panattoni Wrocław West Gate to kompleks, który doskonale wykorzystuje wszystkie atuty regionu wrocławskiego, od dobrego klimatu do inwestycji po doskonałą lokalizację sprzyjającą działalności o praktycznie każdym zasięgu dzięki dostępności zarówno infrastruktury drogowej, jak i lotniczej. Jest to nasza pierwsza realizacja w powiecie średzkim, a już przypadła do gustu działającej w sąsiedztwie firmie Schumacher Packaging – komentuje najnowszą Damian Kowalczyk, Development Director w Panattoni.

Do Klientów Panattoni należą między innymi, takie marki globalne, jak: Amazon, Avon, Castorama, CAT Logistics, Coca-Cola, H&M, Intermarche, Leroy Merlin, Raben, Orsay, Schenker, Tesco, UPC, UPS czy Bosch (Zelmer).

Od początku swojej działalności w Polsce, tj. od 2005 roku, firma zrealizowała  projekty o łącznej powierzchni ponad 8 milionów metrów kwadratowych.

OLO

 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1


Najnowsze komentarze

 • Adam powiedział(a) Więcej
  Był już basen, darmowe autobusy i i inne cuda na gumce.Kolejna promesa bez pokrycia. Jak na... 54 minut temu
 • No powiedział(a) Więcej
  Za Donalda dostał by Starosta "czapkę śliwek i popalić cygaro" godzinę temu.
 • nic powiedział(a) Więcej
  remont drogi Jastrzębce -Chomiąża, a co z pozostałym odcinkiem drogi tj. od Środy... godzinę temu.
 • Ryś powiedział(a) Więcej
  Jak Starosta dostał 15 baniek to już nie krzyczy ***** ***  godzinę temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

28.09.2021 13:24 wrote:

Kupię Antyki - Starocie - Stare Pamiątki, Wartościowe Drobiazgi itp. ZA GOTÓWKĘ - ŚRODA ŚLĄSKA i okolice ... Mniejsze Meble, Obrazy i Obr…

0
RAZEM