wtorek 26.10.2021

Imieniny: Lucjana Ewarysta

Wspólnie na rzecz ochrony środowiska i klimatu! Akcja w Księginicach

Wspólnie na rzecz ochrony środowiska i klimatu! Akcja w Księginicach

Pn, 19.04.2021 13:46
 •  

W związku z ogólnopolską inicjatywą Klubu Młodych Stowarzyszenia "Dla Polski", pn. #SprzątamyDlaPolski, zapraszamy do udziału w akcji organizowanej na terenie gminy Miękinia.


Odbędzie się ona 24 kwietnia (sobota) o godz. 15:00 na terenie Księginic (w szczególności na obrzeżach miejscowości) i w najbliższych okolicach.

Jest to akcja ekologiczna mająca na celu wspólną troskę o naszą planetę oraz najbliższe środowisko w naszej lokalnej społeczności. Jej forma zostanie dostosowana do panujących warunków epidemicznych.

- Szczególnie dzisiaj bardzo potrzebna jest troska o nasze najbliższe środowisko. Powinniśmy zadbać o czystość naszego Regionu i być odpowiedzialni - uważa sołtys Księginic Jerzy Wieczorek, jeden z organizatorów akcji w Księginicach.

Projekt został objęty honorowym patronatem Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Aby wziąć udział i uzyskać więcej szczegółowych informacji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy - dostępny tutaj, do 23 kwietnia (piątek) do końca dnia.

- Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Miękinia do wzięcia udziału w naszej akcji. Wspólnie poświęćmy swój czas, aby nasz piękny region nie tracił swoich walorów. Zachęcamy w szczególności młodych mieszkańców Księginic jak i całej gminy Miękinia. Razem musimy dbać o naszą przyszłość - wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś naprawdę dobrego! - zaznacza Maciej Marzec, jeden z inicjatorów projektu.

- Warto zauważyć, że dbanie o nasze środowisko to również wyraz współczesnego patriotyzmu - troski o nasz kraj i Małą Ojczyznę - gminę Miękinia. To dlatego akcja #SprzątamyDlaPolski w naszym regionie idealnie wpisuje się dzisiaj w nowoczesny sposób wyrażania miłości do naszej Ojczyzny - podkreśla Adam Goleński, współorganizator akcji w Księginicach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Miękinia do wzięcia udziału w tej ekologicznej inicjatywie!

Organizatorzy

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Adam powiedział(a) Więcej
  Był już basen, darmowe autobusy i i inne cuda na gumce.Kolejna promesa bez pokrycia. Jak na... 58 minut temu.
 • No powiedział(a) Więcej
  Za Donalda dostał by Starosta "czapkę śliwek i popalić cygaro" godzinę temu.
 • nic powiedział(a) Więcej
  remont drogi Jastrzębce -Chomiąża, a co z pozostałym odcinkiem drogi tj. od Środy... godzinę temu.
 • Ryś powiedział(a) Więcej
  Jak Starosta dostał 15 baniek to już nie krzyczy ***** ***  godzinę temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

28.09.2021 13:24 wrote:

Kupię Antyki - Starocie - Stare Pamiątki, Wartościowe Drobiazgi itp. ZA GOTÓWKĘ - ŚRODA ŚLĄSKA i okolice ... Mniejsze Meble, Obrazy i Obr…

0
RAZEM