poniedziałek 02.08.2021

Imieniny: Kariny Gustawa

Nowy radiowóz dla policjantów z Miękini!

Nowy radiowóz dla policjantów z Miękini!

Śr, 23.12.2020 13:10

Choć jeszcze się nie skończył, to już śmiało można powiedzieć, że mijający rok jest szczęśliwym dla funkcjonariuszy policji z Miękini. Najpierw zyskali komfortowe miejsce pracy – wyremontowano komisariat, teraz do ich dyspozycji oddano nowy radiowóz.


Do zasobu Posterunku Policji w Miękini trafił nowiutki samochód.

- Z radością uczestniczyłem w przekazaniu nowego radiowozu na potrzeby Policji w Miękini. Mam nadzieję, że zapewni komfort pracy policjantom i policjantkom w niełatwej codziennej służbie – mówi wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn. Zakup samochodu marki Kia został w połowie sfinansowany przez gminę Miękinia.

To nie jedyne w tym roku wsparcie dla policji z gminy. Między innymi dzięki wsparciu lokalnego samorządu policjanci z posterunku od marca pracują w zupełnie wyremontowanym obiekcie, a mieszkańcy przyjmowani są w znacznie lepszych warunkach, niż do tej pory.

Budynek komisariatu został kompleksowo wyremontowany oraz wyposażony w nowoczesny sprzęt. Wejście jest monitorowane. Na parterze znajdują się dwa garaże, które łącznie pomieszczą cztery pojazdy. Budynek ogrzewany jest gazem. Na pierwszym piętrze znajduje się nowoczesna dyżurka, pokoje funkcjonariuszy oraz pomieszczenie do odpraw.

Funkcjonariuszom policji z Miękini życzymy nowiutkich samochodów na pozostałe trzy miejsca w garażu i satysfakcji ze służby, a mieszkańcom gminy Minia – poczucia bezpieczeństwa i faktycznego bezpieczeństwa na co dzień.

(mk) / fot. gm

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Redakcja Rolanda,wspomnienia pana Kopacza interesujące,tylko trochę nie w czasie pisać o... 7 godzin temu.
 • Rodzic powiedział(a) Więcej
  Brawo!  Oderwać dzieci od komputerów, konsol i smartfonów i zachęcać do aktywności, tak... 8 godzin temu.
 • Elżbieta powiedział(a) Więcej
  Tom napisał:
  Opoka napisał:
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie.

  8 godzin temu.
 • Tom powiedział(a) Więcej
  Opoka napisał:
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie.

  9 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

01.08.2021 14:30 wrote:

Osoby zainteresowane zajęciami Aikido proszę o kontakt w sprawie utworzenia sekcji w Środzie  Śląskiej. Tel 787 707 885 lub fb Aikido Środa …

25.07.2021 10:03 wrote:

Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, ozdobne Ramy, Ceramikę, Porcelanę, stare Szkła, kolorowe Szkło z PRL-u, Kryształy, Lampy, Figurki, R…

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…