wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Miękinia wtorek, 26 lipiec 2022 12:14


Oddział Banku Spółdzielczego w Miękini ma nową siedzibę
25 lipca 2022 roku Oddział Banku Spółdzielczego w Miękini rozpoczął swoją działalność w nowej lokalizacji. Placówka, która od 2006 roku mieściła się w Urzędzie Gminy Miękinia, dzięki dobrej współpracy i porozumieniu z wójtem obecnie ma swoją siedzibę nieopodal, na ul. Kościuszki 43 przy Samorządowym Ośrodku Kultury.

Fot. WK Fot. WK


Pierwszy dzień pracy średzkiego Oddziału Banku Spółdzielczego pod nowym adresem w Miękini poprzedziła krótka uroczystość, w której uczestniczyli m.in. prezes i wiceprezes, przedstawiciele Rady Nadzorczej, wójt gminy Miękinia, ks. proboszcz i klienci.

Spotkanie było okazją do przybliżenia krótkiej historii placówki. – Historyczne dokumenty funkcjonowania banku sięgają roku 1976, w którym zakupił duży budynek mieszkalny z działką na ul. Willowej, a następnie w 1977 roku dokonał adaptacji na działalność bankową. Pracowało tam około 7 osób. I to był Bank Spółdzielczy w Miękini, który przez ponad 20 lat funkcjonował pod tą nazwą - mówiła Małgorzata Hryńczak, prezes Banku Spółdzielczego w Środzie Śląskiej. - W 1999 roku nastąpiło połączenie Banku Spółdzielczego w Miękini z Bankiem Spółdzielczym w Środzie Śląskiej i teraz pod tym szyldem widniejemy. W 2006 roku wygraliśmy przetarg na obsługę Gminy Miękinia i otrzymaliśmy propozycję przejścia do jej siedziby. Otrzymaliśmy lokal i funkcjonowaliśmy tam do dziś. Teraz zmieniamy siedzibę za wspólnym porozumieniem z władzami Gminy Miękinia i mam nadzieję, że będzie dużo lepiej, dużo korzystniej i wszyscy będą zadowoleni - podkreśliła p. prezes.

- Dzisiejsza uroczystość jest podsumowaniem tego, że najważniejszy jest dialog. Cieszę się, że się porozumieliśmy. Dziękuję pani prezes, że rozumie nasze potrzeby - zaakcentował wójt Jan Marian Grzegorczyn, który poinformował, że w pomieszczeniach zajmowanych przez bank będzie mieścił się Wydział Spraw Obywatelskich.

Tego szczególnego dnia na pierwszych 10 klientów czekały upominki oraz *promocja zwalniająca z prowizji każdego, kto w okresie od otwarcia placówki do 31 sierpnia 2022 r. założy ROR bądź rachunek firmowy lub zaciągnie kredyt gotówkowy „Bezpieczna Gotówka” w kwocie do 20 000 zł (*szczegóły promocji dostępne są tutaj).

Bank Spółdzielczy w Środzie Śląskiej serdecznie zaprasza do nowej placówki oraz korzystania z oferty promocyjnej.

Artykuł sponsorowany | fot. WK

Media

 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Każdy by zagłosował na partie kotra chce dawać pieniążki obywatelom, tylko nikt nie zastanawiał się nad długofalowymi skutkami tego rozdawnictwa. 24 minut temu
 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Zosia ty chyba za dużo tvp oglądasz przed snem. Przejechałem ostatnio pół polski i nie mówię tu o dużych miastach tylko mniejszych niż Środa... 31 minut temu.
 • M powiedział(a) Więcej
  Najdziwniejsze jest to że kogo się nie spytam to nikt na PIS nie głosował a jakimś cudem wygrywają wybory...
  Przed każdymi wyborami powinien... 35 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…