sobota 06.03.2021

Imieniny: Róży Wiktora

W budynku mieszkalnym wybuchła butla z gazem. Jedna osoba poszkodowana

W budynku mieszkalnym wybuchła butla z gazem. Jedna osoba poszkodowana

Pt, 05.02.2021 14:10

Do zdarzenia doszło w miejscowości Błonie w gminie Miękinia 3 lutego.Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o godz. 14:50.  - Na miejscu policjanci ustalili, że wybuch miał miejsce w budynku jednorodzinnym dwukondygnacyjnym, w którym zamieszkiwała jedna osoba. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał zamieszkujący tam 58-letni mężczyzna, który z obrażeniami został zabrany do szpitala we Wrocławiu - informuje Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej, asp. szt. Marta Stefanowska.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wybuchu doszło w wyniku rozszczelnienia butli. Decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego budynek wyłączono z użytkowania. Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia.

(rol/ms) / fot. zdj. ilustracyjne
powrót na górę
 • Jojo powiedział(a) Więcej
  Po co zdrowi lekarze noszą w takim razie maseczki np u dentysty? Po co chirurdzy operują w maseczkach? ... 49 minut temu.
 • Nutka powiedział(a) Więcej
  Tak wygląda zabieranie ludziom wolności, a ten który doniósł na sąsiada myśli że jego to nie dotyczy.... 2 godziny temu.
 • Tomasz Strożek powiedział(a) Więcej
  Witam,
  w imieniu zainteresowanych proszę o aktualizację informacji. Jaki jest dalszy plan działań i... 11 godzin temu.
 • Wróżka powiedział(a) Więcej
  Te wasze transmisje pożal sie Boże, z opóźnieniem po 20 minut, i zacinającym się obrazem, możecie sobie... 12 godzin temu.
 • Danka powiedział(a) Więcej
  W przypadku skazania prawomocnym wyrokiem urzędującego wójta - ocena skutków tego zdarzenia następuje... 12 godzin temu.
 • malczycki powiedział(a) Więcej
  Jedno jest pewne. Wyrok pierwszej instancji zapadł. Znając zawziętość tego małego człowieka pewnie się... 13 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Miękinia

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …