list | artykuł | zdjęcia
    Dział: Miękinia wtorek, 04 maj 2021 16:12


Wiosenny kiermasz w sadzie Owoce Lutyni [galeria]


Mimo niepewnej pogody organizatorzy nie odwołali wydarzenia i trzeciego maja w sadzie państwa Szlączków odbył się kiermasz inaugurujący sezon wiosenny.  






Skomentuj

Pogoda, mimo że prawie do końca straszyła deszczem i wiatrem, okazała się dla organizatorów łaskawa. Nie zawiedli także goście. - Próbujemy ochłonąć po tym, co się dzisiaj wydarzyło… Cieszymy się, że byliście i tak tłumnie odwiedziliście stoiska naszych współorganizatorów-wystawców. Dziękujemy wszystkim serdecznie i do zobaczenia, mam nadzieję, wkrótce - podsumowali kiermasz na facebooku właściciele.  

Na terenie sadu wystawili się m.in. mobilna kwiaciarnia “Spakowana w kwiaty”, “Jatoplote” z ręcznie tworzonymi makramami, piekarnia “Ciepło”, cukiernia “PatJo”, pracownia krawiecka “Szalone Koty”, “Kram u Vlada i Pati”, Fundacja Ośrodek Leczenia Dzikich Zwierząt “Puchaczówka”, “Art glass studio agruppa”, “Rękodzieło Agnieszki”, “Magia lawendy”, “Złota patoka” z naturalnymi miodami, gospodarstwo rolne “Szczypiorki” ze swoimi swojskimi produktami, “Zdrowy ferment”, “Sernica Dolnośląska”, “Cydr Tradycyjny” z Trzebnicy i “Jagodowe pole” z sokami i przetworami.

OLO



 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.