wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Miękinia wtorek, 04 maj 2021 16:12


Wiosenny kiermasz w sadzie Owoce Lutyni [galeria]
Mimo niepewnej pogody organizatorzy nie odwołali wydarzenia i trzeciego maja w sadzie państwa Szlączków odbył się kiermasz inaugurujący sezon wiosenny.  


Pogoda, mimo że prawie do końca straszyła deszczem i wiatrem, okazała się dla organizatorów łaskawa. Nie zawiedli także goście. - Próbujemy ochłonąć po tym, co się dzisiaj wydarzyło… Cieszymy się, że byliście i tak tłumnie odwiedziliście stoiska naszych współorganizatorów-wystawców. Dziękujemy wszystkim serdecznie i do zobaczenia, mam nadzieję, wkrótce - podsumowali kiermasz na facebooku właściciele.  

Na terenie sadu wystawili się m.in. mobilna kwiaciarnia “Spakowana w kwiaty”, “Jatoplote” z ręcznie tworzonymi makramami, piekarnia “Ciepło”, cukiernia “PatJo”, pracownia krawiecka “Szalone Koty”, “Kram u Vlada i Pati”, Fundacja Ośrodek Leczenia Dzikich Zwierząt “Puchaczówka”, “Art glass studio agruppa”, “Rękodzieło Agnieszki”, “Magia lawendy”, “Złota patoka” z naturalnymi miodami, gospodarstwo rolne “Szczypiorki” ze swoimi swojskimi produktami, “Zdrowy ferment”, “Sernica Dolnośląska”, “Cydr Tradycyjny” z Trzebnicy i “Jagodowe pole” z sokami i przetworami.

OLO

 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Pacholku Brukseli zobacz jak wygląda gospodarka Niemiec a jak Polski. Wszystkie zakłady na strefie są praktycznie Niemieckie. Niemcy to bogaty kraj... 9 minut temu.
 • Lolo powiedział(a) Więcej
  Policji tą krajowa mapa jest potrzebna jak pani lekkich obyczajów majtki. Policja jak się domyślam ma co robić. 9 minut temu.
 • Donald T powiedział(a) Więcej
  Donald T napisał:
  Wszystko co Polskie - Niemcom oddam. To wam gwarantuję !!!! DONALD volksdojcz.
  godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…